Latviešu pārstāvētās komandas svin uzvaras KHL čempionātā

05/12/2017 21:02

Latviešu speciālista Pētera Skudras trenētā un Latvijas hokeja izlases kapteiņa Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” otrdien savā laukumā ar rezultātu 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) pieveica Bratislavas “Slovan”.

Rezultātu spēles 11.minūtē atklāja “Torpedo” aizsargs Jurijs Sergijenko un rezultāts pirmajā periodā vairs nemainījās. Otrā perioda sestajā minūtē “Slovan” čehu uzbrucējs Jans Buhtele panāca izlīdzinājumu. “Slovan” gan ātri atkal nonāca iedzinējos, kad divas minūtes pēc izlīdzinājuma panākšanas precīzs bija Mihails Grigorjevs, bet vēlāk Sergejs Kosticins panāca divu vārtu pārsvaru mājiniekiem. Treša perioda beigās Jevgēņijs Gračovs raidīja ripu jau tukšos viesu vārtos, noformējot spēles beigu rezultātu.

Daugaviņš laukumā pavadīja nepilnas 20 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu, nopelnīja skaitlisko vairākumu un uzvarēja sešos no 11 iemetieniem.

Daugaviņš šosezon 41 spēlē iekrājis 8 (7+1) punktus.

Tikmēr Arta Ābola un Viktora Ignatjeva trenētā Toljati “Lada”, kurai savainojuma dēļ nevar palīdzēt latviešu aizsargs Kristaps Sotnieks, ar rezultātu 4:3 (1:3, 1:0, 2:0, 1:0) pieveica visas līgas vājāko komandu Hantimansijskas “Jugra”, kas tādējādi piedzīvojusa 11 zaudējumu pēc kārtas.

“Lada” katastrofāls izvērtās spēles sākums, kad tā pirmajās 11 minūtēs ielaida trīs vārtus. Vienus vārtus tā atguva trīs minūtes pirms pirmā perioda beigām, kā arī otrā perioda beigās.

Papildlaiku “Lada” izvilka vien sekundi pirms pamatlaika beigām, bet papildlaikā tā darbu noveda līdz galam, sagādājot “Yugra” vienībai kārtējo zaudējumu.

Sotnieks kopš 22.septembra aizvadījis tikai vienu spēli.