Latviešu snaiperis Bertāns pieticīgs, “Spurs” neveiksme Fīniksā

15/11/2018 07:48

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien spēlēja 13 minūtes viņa pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” negaidītā zaudējumā.

“Spurs” viesos ar 96:116 (19:34, 29:18, 22:35, 26:29) cieta neveiksmi Fīniksas “Suns” vienībai, kurai tā bija tikai trešā uzvara šajā sezonā.

Bertāns spēlēja 13 minūtes, kuru laikā guva divus punktus, sakrāja trīs atlēkušās bumbas (divas aizsardzībā) un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Latvietis realizēja vienīgo divpunktu metienu, bet aizmeta garām abus tālmetienus. Tāpat Bertāns neiemeta vienīgo soda metienu, pieļāva vienu kļūdu un nopelnīja divas piezīmes.

Demars Derozans šajā spēlē guva 24 punktus “Spurs” labā, kamēr mājiniekiem Tīdžejs Vorens izcēlās ar 27 punktiem.

“Spurs” ar septiņām uzvarām 13 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā atrodas astotajā vietā, kamēr “Suns” vien ar trim panākumiem 14 dueļos ir 15.jeb pēdējā vietā Rietumos.

Sanantonio vienība nākamo maču aizvadīs piektdien, kad viesosies pie Losandželosas “Clippers”.