Latviešu spēlētājiem mainīgas sekmes Ziemeļamerikā

15/10/2017 13:14

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers sestdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Sanhosē “Barracuda” cieta neveiksmi Amerikas Hokeja līgas (AHL) čempionāta spēlē.

“Barracuda” mājās ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:2) zaudēja Sanantonio “Rampage” vienībai.

Balcers otrā perioda pirmspēdējā minūtē skaitliskajā vairākumā asistēja zviedram Fīlipam Sandberjam, kurš tobrīd Sanhosē komandu izvirzīja vadībā ar 2:1.

Pēdējā trešdaļā “Barracuda” nospēlēja neveiksmīgi, jo mazākumā ielaida divus vārtus un cieta otro neveiksmi pēc kārtas.

Balcers reizi meta pa vārtiem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības rādītāju. Trīs mačos viņam šosezon ir vieni gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr citā sestdienas AHL mačā Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” viesos ar 2:3 (0:1, 0:1, 2:1) zaudēja Leihaiveli “Phantoms” komandai, kuru dienu iepriekš uzvarēja ar 5:0.

Bļugers reizi meta pa vārtiem un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon viņš trīs mačos izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Savukārt Kristera Gudļevska pārstāvētā Bridžportas “Sound Tigers” viesos ar 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) zaudēja Šarlotes “Checkers” vienībai.

Latvietis, kurš piektdien tieši pret “Checkers” debitēja “Sound Tigers” rindās, palīdzot uzvarēt ar 5:3, šoreiz palika rezervē, bet “Sound Tigers” vārtus sargāja Kristofers Gibsons, kurš atvairīja 23 no 26 metieniem.

Tikmēr Kristofers Bindulis un Mārtiņš Dzierkals sestdien nebija attiecīgi Hēršiijas “Bears” un Toronto “Marlies” komandu pieteikumos, bet vārtsarga Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas “Monsters” sestdien nespēlēja.

Minētie seši latviešu hokejisti starpsezonā piedalījās NHL klubu treniņnometnēs, taču tika nosūtīti uz fārmklubiem AHL.

Atlantijas divīzijas kopvērtējumā “Penguins” un “Sound Tigers” ar diviem punktiem trīs spēlēs ir attiecīgi piektajā un sestajā vietā, bet “Bears abos mačos ir zaudējusi un ir pēdējā – astotā.

Tikmēr “Marlies” ar sešiem punktiem četros mačos ir trešā Ziemeļu divīzijā, kamēr Centrālajā divīzijā “Monsters” ar diviem punktiem divās cīņās ieņem ceturto pozīciju. Visbeidzot Klusā okeāna divīzijas kopvērtējumā sestā ar diviem punktiem trīs mačos ir “Barracuda”.