Latviešu uzbrucējiem rezultatīvs sniegums Čehijā un Šveicē

18/02/2020 23:19

Šovakar divi Latvijas hokeja izlases uzbrucēji atzīmējušies ar vārtu guvumiem Eiropas valstu hokeja čempionātos.

Čehija

Hradeckraloves “Mountfield” ar 1:2 zaudēja Brno “Kometa”. Zaudētāju komandas sastāvā aizsargs Oskars Cibuļskis laukumā pavadīja visvairāk – 22:19 minūtes. Viņš trīs reizes meta pa vārtiem un maču noslēdza ar negatīvu lietderību -1.

Pamatīgu sakāvi cieta “Mlada Boleslav”, piekāpjoties Prāgas “Sparta” ar 2:6. Vienus no diviem komandas vārtiem guva Māris Bičevskis, viņam tas bija piektais gols šosezon. Uzbrucējs laukumā pavadītajās 17:03 minūtēs izdarīja divus metienus, uzvarēja septiņus no 13 iemetieniem un nopelnīja lietderību -1.

Šveice

Ronalda Ķēniņa piektais vārtu guvums neglāba viņa pārstāvēto “Lausanne” no neveiksmes pret “Fribourg-Gotteron” ar 2:3. Latviešu uzbrucējs 18:16 minūšu laikā realizēja vienīgo metienu, nopelnot pozitīvu lietderību +1.

Tikmēr Langnavas “Tigers” pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Ženevas “Servette” ar 3:2. Pirmos vārtus uzvarētāju labā guva Toms Andersons, kurš pamanījās pārspēt pretinieku vārtsargu, laukumā pavadot vien 4:15 minūtes. Viņš šo spēli noslēdza ar negatīvu lietderību -1. Viņa komandas biedrs Ivars Punnenovs atvairīja 19 no 21 metiena pa vārtiem.

Savukārt “Servette” komandā negatīva lietderība -1 Denisam Smirnovam, kurš 16:19 minūtēs uzvarēja astoņus no 13 iemetieniem.

Vācija

Diseldorfas EG, kuras rindas pārstāv Rihards Bukarts, piedzīvoja neveiksmi pret Štraubingas “Tigers” ar 1:4. Latvijas izlases uzbrucējam 13:54 minūtes uz ledus, četri metieni un negatīva lietderība -1.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…