Latviešu uzbrucējiem rezultatīvs sniegums Čehijā un Šveicē

18/02/2020 23:19

Šovakar divi Latvijas hokeja izlases uzbrucēji atzīmējušies ar vārtu guvumiem Eiropas valstu hokeja čempionātos.

Čehija

Hradeckraloves “Mountfield” ar 1:2 zaudēja Brno “Kometa”. Zaudētāju komandas sastāvā aizsargs Oskars Cibuļskis laukumā pavadīja visvairāk – 22:19 minūtes. Viņš trīs reizes meta pa vārtiem un maču noslēdza ar negatīvu lietderību -1.

Pamatīgu sakāvi cieta “Mlada Boleslav”, piekāpjoties Prāgas “Sparta” ar 2:6. Vienus no diviem komandas vārtiem guva Māris Bičevskis, viņam tas bija piektais gols šosezon. Uzbrucējs laukumā pavadītajās 17:03 minūtēs izdarīja divus metienus, uzvarēja septiņus no 13 iemetieniem un nopelnīja lietderību -1.

Šveice

Ronalda Ķēniņa piektais vārtu guvums neglāba viņa pārstāvēto “Lausanne” no neveiksmes pret “Fribourg-Gotteron” ar 2:3. Latviešu uzbrucējs 18:16 minūšu laikā realizēja vienīgo metienu, nopelnot pozitīvu lietderību +1.

Tikmēr Langnavas “Tigers” pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Ženevas “Servette” ar 3:2. Pirmos vārtus uzvarētāju labā guva Toms Andersons, kurš pamanījās pārspēt pretinieku vārtsargu, laukumā pavadot vien 4:15 minūtes. Viņš šo spēli noslēdza ar negatīvu lietderību -1. Viņa komandas biedrs Ivars Punnenovs atvairīja 19 no 21 metiena pa vārtiem.

Savukārt “Servette” komandā negatīva lietderība -1 Denisam Smirnovam, kurš 16:19 minūtēs uzvarēja astoņus no 13 iemetieniem.

Vācija

Diseldorfas EG, kuras rindas pārstāv Rihards Bukarts, piedzīvoja neveiksmi pret Štraubingas “Tigers” ar 1:4. Latvijas izlases uzbrucējam 13:54 minūtes uz ledus, četri metieni un negatīva lietderība -1.