Latviešu “VALORANT” spēlētājs “ardiis” paliek uz “soliņa”

09/08/2021 23:14
Nokopēts
Ardis Svarenieks jeb

Pēc tam, kad latviešu “VALORANT” spēlētājs Ardis Svarenieks jeb “ardiis” veselības problēmu dēļ bija spiests pēdējās nedēļas pavadīt slimnīcā, “Heretics” organizācija paziņojusi, ka “ardiis” vairs nespēlēs viņu “VALORANT” komandā.

Ardis šai spāņu vienībai pievienojās vien jūnijā, kad kopā ar Patriku Fabrovski jeb “paTiTek” pārcēlās no “G2” organizācijas. “Heretics” lika cerības uz šo sastāva pārbūvi, taču tieši pirms jūlijā paredzētā Eiropas “Valorant Champions Tour”  (VCT) trešās kārtas “Challengers Two” atklātās kvalifikācijas Ardis bija spiests izstāties veselības apstākļu dēļ. Latvietis tika aizstāts ar Aminu Saidi jeb “Amilwa”, kurš būs komandas piektais spēlētājs arī turpmāk, atklāj pats Ardis.

“Pēc pāris grūtām nedēļām slimnīcā es atgriezos un uzzināju, ka “Heretics” vēlas turpināt spēlēt ar tiem pieciem spēlētājiem, kas šobrīd ir viņu sastāvā”, saka “ardiis”. Viņam joprojām ir aktīvs līgums ar “Heretics”, taču ar opciju izskatīt arī citu komandu piedāvājumus. Esmu gatavs nodoties atbilstošam projektam, esmu spēlētājs, kurš var pielāgoties un, godīgi sakot, es vienkārši vēlos atgriezties pie uzvarām,” atzīst Ardis vienā no saviem “TwitLonger” ierakstiem.

Eiropas “VCT” trešās kārtas “Challengers Two” slēgtajā kvalifikācijā “Heretics” komandai ar “Amilwa” sastāvā negāja īpaši labi, kad viņus izslēdza “Vitality” vienība. Iespējams komanda jūt, ka tās savstarpējā ķīmija ir labāka ar franču spēlētāju nekā ar Ardi. To, vai šīs sastāva izmaiņas atmaksāsies un kurš no tā būs ieguvējs, rādīs vienīgi laiks un sniegums turnīros.

Tagad, kad “ardiis” ir atkal gatavs spēlēt, noteikti jau drīz viņa piespiedu atpūta beigsies un varēsim viņu redzēt kādas komandas sastāvā. Viņš bija viens no “G2” vienības, kas uzvarēja vairākus turnīrus gan 2020., gan 2021. gadā. Vairākas Eiropas un Ziemeļamerikas komandas, kas nespēja kvalificēties “VCT” “Challengers” izslēgšanas turnīram, jau tuvākajās nedēļās lūkos pamainīt un uzlabot savus sastāvus. Tas paver iespējas arī latvietim atgriezties sacensību apritē.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
7.46
4.53
1.5
1.5
4.2
6.75
1.66
4
4.8
1.9
3.6
3.8
8.75
5.75
1.29
5.7
5.97
1.48
8.5
5.25
1.34
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām