Latviešu vārtsargu konkurents Korpisalo nosūtīts uz AHL spēļu prakses iegūšanai

Jonass Korpisalo, sportazinas.com
Jonass Korpisalo | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas () klubs Kolumbusas “Blue Jackets”, ko ikdienā pārstāv divi latviešu vārtsargi Elvis Merzļikins un , nolēmis citu tās vārtu vīru Jonasu Korpisalo nosūtīt Amerikas hokeja līgas (AHL) komandu Klīvlendas “Monsters”.

Pagājušā gada beigās 25 gadus vecais soms guva ceļgala savainojumu. 31. decembrī viņam tika veikta operācija, bet klubs izplatīja informāciju, ka Korpisalo nevarēs spēlēt līdz sešām nedēļām.

Pirms pāris dienām Korpisalo uzsācis treniņus ar “Blue Jackets” komandu, taču tagad lemts par viņa nosūtīšanu uz AHL, kas domājams, darīts ar nolūku, lai viņs iegūtu spēļu praksi.

Līdz traumas gūšanas brīdim Korpisalo aizvadīja 32 mačus, kuros viņš apturēja 91,3% pretinieku metienu un vidēji ielaida 2,49 vārtus.

Viņa prombūtnē par “Blue Jackets” pamatvārtsargu kļuvis , kurš krietni uzlabojis savu statistiku pēc astoņiem zaudējumiem sezonas ievadā. Latvietis laukumā gājis 29 cīņās, kurās atvairījis 92,4% metienu un caurmērā ielaidis 2,29 ripas. Piecos mačos Elvja cietoksnis palicis neskārts.

Vēl četros mačos Kolumbusas vārtus sargāja , kurš šosezon piedzīvojis debiju . Viņš ticis galā ar 90,4% pretinieku metienu un vidēji ielaidis 2,97 vārtus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par