Latvija dramatiskā cīņā izsapņo sapni par medaļām (VIDEO)

12/09/2017 23:27

Latvijas vīriešu basketbola izlase otrdien Stambulā Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā ar rezultātu 97:103 (23:34, 32:17, 11:25, 31:27) zaudēja Slovēnijai, tādējādi latviešiem neizdevās pirmo reizi kopš neatkarības atjaunošanas sasniegt Eiropas čempionāta pusfinālu.

Latvijas valstsvienībā rezultatīvākais ar 34 punktiem bija Kristaps Porziņģis, bet pretiniekiem ierasti rezultatīvs bijs Gorans Dragičs, kura kontā 26 punkti, bet spēles beigās vairākus fantastiskus metienus realizēja tīņu sensācija Luka Dončičs, kurš guva 27 punktus.

Abas komandas pirmajā ceturtdaļā demonstrēja rezultatīvu basketbolu, kas slovēņiem palīdzēja iekrāt 15 punktu pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā, galvenokārt pateicoties Kristapam Porziņģim, lielais pārsvars tika sadeldēts un pirmais puslaiks uzvarēts ar 55:51. Tiesa, Latvijas izlase otro puslaiku iesāka ar 11 ielaistiem punktiem pēc kārtas, kas pretiniekiem ļāva pārņemt vadību. Nepilnas divas minūtes pirms finālsvilpes latvieši pietuvojās līdz mīnus vienam punktam (92:93), taču nespēja izvirzīties vadībā un cieta zaudējumu.

Slovēnija pusfinālā ar Spāniju tiksies ceturtdien plkst.21.30. Trešdien par vietu pusfinālā mērosies Grieķija un Krievija, kā arī Itālija un Serbija.

Savukārt svētdien Eiropas čempionāts noslēgsies ar cīņām par medaļām.

Piedāvājam spēles labāko momentu video apskatu.