Latvija izlaiž uzvaru pret Lietuvu, bet ceturto reizi pēc kārtas triumfē Baltijas kausā (VIDEO)

05/06/2018 21:02
Latvijas futbola izlase, Sportazinas.com

Latvijas nacionālā futbola izlase Baltijas kausa izcīņas ietvaros cīnijās neizšķirti 1:1 (0:0) ar Lietuvas izlasi un ceturto reizi pēc kārtas ieguva Baltijas kausa izcīņas galveno trofeju.

Latvijas labā vārtus otrā puslaika pirmajā minūtē guva Kaspars Dubra, kurš šajā spēlē bija valstsvienības kapteinis, bet mājnieku rindās ar precīzu sitienu 86. minūtē izcēlās Karolis Laukžemis.

Latvija spēles pirmajā daļā spēlēja agresīvi, bet vārtus neguva, kamēr otrā puslaika sākumā viesiem izdevās panākt vēlamo. Savukārt spēles beigu daļā Latvija centās nosargāt pārsvaru un darbojās no aizsardzības, taču par to nācās samaksāt ar zaudētiem vārtiem. Tiesa, pēc tam viesiem izdevās nosargāt sev vēlamo neizšķirtu un triumfēt Baltijas kausa izcīņā.

Viesu komandas vārtos devās Kaspars Ikstens, kurš tieši otrdien atzīmēja savu 30.dzimšanas dienu. Tāpat sākumsastāvā tika pieteikti Kaspars Dubra, kurš pildīja kapteiņa pienākumus, Vitālijs Jagodinskis, Gints Freimanis, Raivis Andris Jurkovskis, Igors Tarasovs, Gļebs Kļuškins, Ritvars Rugins, Jānis Ikaunieks, Vladimirs Kamešs un Aleksejs Višņakovs.

Zīmīga spēle pussargam Vitālijam Rečickim, kurš spēlē iesaistījās 64.minūtē, debitējot izlases rindās. Baltijas kausa izcīņas pirmajā mačā Igaunija pieveica Lietuvu 2:0, bet Latvijas un Igaunijas duelis noslēdzās ar Latvijas uzvaru 1:0.

Turnīra noslēgumā Latvijai bija četri punkti, Igaunijai trīs, bet Lietuvai viens punkts.