Latvijā nenotiks Nāciju kausa spīdvejā pusfināli

Andžejs Ļebedevs, sportazinas.com
Andžejs Ļebedevs | Foto: Daugavpils "Lokomotīve"

Latvijas pilsētā Daugavpilī tomēr nenotiks Spīdveja Nāciju kausa (“Speedway of Nations”) pusfināla sacensības, vēsta Starptautiskā Motosporta federācija (FIM).

Iepriekš koronavīrusa dēļ uz nenoteiktu laiku tika pārceltas Spīdveja Nāciju kausa pusfināla sacensības, kam 25.aprīlī bija jānotiek Vācijas pilsētā Landshūtā, bet otrajām – 2.maijā Daugavpilī. Fināls bija ieplānots vēl nedēļu vēlāk Lielbritānijas pilsētā Mančestrā.

Vēlāk sacensību rīkotāji vēstīja, ka Daugavpilī braucēji pulcēsies 26. un 27.septembrī, bet fināls Lielbritānijas pilsētā Mančestrā tiks aizvadīts 24. un 25.oktobrī.

Savukārt šonedēļ FIM paziņoja, ka sacensības Daugavpilī nenotiks pavisam. Organizatori lēma, ka pusfināli šogad nenotiks, bet par uzvarētāja balvu cīnīsies septiņas labākās izlases no 2019.gada Nāciju kausa sacensībām.

Organizatori gan pauda cerību, ka sacensības Latvijas teritorijā atgriezīsies nākamgad.

“Nāciju kausa pusfinālu uz Latviju pārcēlām ar cerību, ka tur varētu notikt sacensības. Tomēr vairāku valstu sportisti nevar ieceļot Latvijā, kā rezultātā mēs faniem nevarēsim piedāvāt augstākā līmeņa sacensības ar pasaules klases braucēju līdzdalību,” teica IMG kompānijas motosporta pasākumu vecākais viceprezidents Pols Belamī.

Zināms, ka dalību no sacensībām atsaukusi pērnā gada astotās vietas īpašniece Vācija, kuras vietu ieņems Čehija. Finālā Nāciju kausā startēs Krievija, Polija, Austrālija, Dānija, Zviedrija, Lielbritānija un Čehija.

Spīdveja Nāciju kausa sacensībās tiek aizvadīta trešā sezona. Pirmajās divās par čempioni tika kronēta Krievija.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par