Latvija otro spēli pēc kārtas gūst trīs vārtus un droši pārspēj lietuviešus

04/06/2021 20:52
Latvijas futbola izlase

Latvijas futbola izlase šodien Baltijas kausa izcīņu “Daugavas” stadionā iesāka ar pārliecinošu 3:1 uzvaru pret Lietuvu. Mājinieki tādējādi otrajā spēlē pēc kārtas guva vismaz trīs vārtus. Pēdējo reizi šāda situācija bija novērojama 2008. gadā, kad mūsējie divās pārbaudes spēlēs pēc kārtas apspēlēja Andoru (3:0) un Gruziju (3:1).

Image

Rezultāts 1:0 kļuva spēles 37. minūtē, kad bumbu savos vārtos pēc Andreja Cigaņika centrējuma raidīja Marks Beneta. Pirmajā puslaikā rezultāts palika nemainīgs, bet mača 67. minūtē rezultātu izlīdzināja Pauļus Golubicks. Mūsējie gan neapjuka un jau pēc divām minūtēm Eduards Emsis ar lielisku sitienu ar galvu panāca 2:1.

Pēdējā laikā Latvijas izlases izpildījumā bija vērojamas epizodes, kurās mūsējie pēc gūtiem vārtiem ātri zaudēja pārsvaru. Šoreiz notika pretējais, un Latvijas komanda spēja ļoti ātri atgūt vadību pret lietuvišiem. Mača 85. minūtē Roberts Uldriķis iedizna pēdējo naglu Lietuvas zārkā un panāca 3:1. Spēles turpinājumā vairāk vārti netika gūti, un latvieši guva panākumu.

Maču vārtos uzsāka Roberts Ozols, aizsardzībā bija Raivis Andris Jurkovskis, Mārcis Ošs, Antonijs Černomordijs un Roberts Savaļnieks, balstā bija Eduards Emsis un Krišs Kārkliņš, zem uzbrucēja Artūrs Zjuzins, flangos Andrejs Cigaņiks un Alvis Jaunzems, bet uzbrukuma smailē – Roberts Uldriķis. Mača laikā tika veiktas vairākas spēlētāju maiņas, bet cīņa norisinājās bez līdzjutēju klātbūtnes.

Nākamā spēle Baltijas kausā Latvijai būs jāaizvada 10. jūnijā plkst. 19:00 pret Igauniju, taču līdz tam mūsējiem būs pēdējo gadu nopietnākais pārbaudījums, jo 7. jūnijā pārbaudes mačā mūsējiem viesos plkst. 21:45 pretī stāsies futbola grands Vācija.

Latvija šobrīd jau divos mačos pēc kārtas guvusi trīs vārtus, kas ir lieliskas ziņas, jo pēdējos gados mūsējiem ar sitienu realizāciju nav veicies pārāk spoži. 30. martā Pasaules kausa kvalifikācijas cikla mačā Latvija cīnījās 3:3 ar Turciju, bet tagad ar 3:1 tika apspēlēta Lietuva.