Latvija pret Šveici – TEKSTA TIEŠRAIDE (Arhīvs)

12/05/2019 20:37
Latvijas hokeja izlase, Sportazinas.com

Latvijas hokeja izlase turpinot cīņu 2019. gada pasaules čempionātā hokejā ar rezultātu 1:3 piekāpās Šveices valstsvienībai.

Teksta tiešraide:

Latvijas izlases vārtus mačā pret Šveici sargās Elvis Merzļikins.

Par spēli:

Elvis Merzļikins aizvadīs pirmo spēli kopš 16. marta, kad viņa pārstāvētā “Lugano” komanda izstājās no Šveices augstākās līgas playoff turnīra.

16 tikšanās reizēs tikai divās spēlēs esam bijuši pārāki par Šveices valstsvienību.

Latvijas izlases sastāvs:

• 1.maiņa:Lauris Dārziņš (C) – Teodors Bļugers – Miks Indrašis, Guntis Galviņš – Oskars Cibuļskis
  • 2.maiņa: Rūdolfs Balcers – Ronalds Ķēniņš – Rodrigo Ābols, Kristaps Sotnieks (A) – Ralfs Freibergs
  • 3.maiņa: Roberts Bukarts(A) – Gints Meija – Rihards Bukarts, Uvis Balinskis – Artūrs Kulda
  • 4.maiņa: Emīls Ģeģeris, Oskars Batņa – Mārtiņš Dzierkals,

+ Rihards Marenis un Kristaps Zīle

Vārtos Elvis Merzļikins (Kristers Gudļevskis rez.)

Artis Ābols:“Mēs zinām, ka viņi ir spēcīgi. Svarīgi labi uzsākt spēli un spēlēt vienā līmenī visas 60 minūtes.”

Nākamo maču Latvijas izlasei otrdien 17:15 jāaizvada ar Itāliju.

Spēle noslēgusies, diemžēl ar rezultātu 1:3 Latvija piedzīvo zaudējumu Šveicei.

59′ Nesekmīga epizode ļauj Šveicei ripu raidīt tukšos vārtos.

58′ Latvijas izlasei tukši vārti un laukumā devies 6. spēlētajs.

56′ Diemžēl vārti tiek ieskaitīti.

56′ Hišīrs gūst vārtus, bet notiek video caurskate.

54′ Abus vairākumus izmantot neizdodas.

52′ Rafaels Diazs rupji nospēlē pret Robertu Bukartu. Vairākums turpinās.

51′ Lieliska iespēja Latvijas izlasei, tukšs vārtu stūris, bet Lauris Dārziņš nespēj to iebakstīt vārtos.

50′ Rihards Bukarts tiek klupināts un nopelna vēl vienu vairākumu Latvijas izlasei.

49′ Vairākumu neizdodas izmantot.

47′ Vairākums Latvijas izlasei.

44′ Ilgstošs un bīstams uzbrukums Latvijas izlasei, ripa pēc Galviņa metiena lido garām vārtiem.

41′ Hišīrs un Fiala veido momentus pie Latvijas izlases vārtiem, tomēr lielais skaitliskais vairākums ir izturēts.

Sācies 3. periods.

Indrašis:“Viņi ir mazliet ātrāki, bet mēs tiekam līdzi. Viss izšķirsies trešajā periodā, tagad jāiztur mazākums.”

Statistika:
Metieni 14:22.
Noradijumi 5:3

40′ Noslēdzies 2. periods. 1:1

40′ 30 sekunžu pārtraukums Šveices izlasei.

39′ Lauris Dārziņš atstāj Latvijas izlasi trijatā, viņam divu minūšu noraidijums par spēles laika kavēšanu.

37′ Skaitlisko vairākumu realizēt neizdodas, tagad nāksies spēlēt mazākumā. Uz noraidīto spēlētāju soliņa tiek sūtīts Miks Indrašis.

35′ Vēl viens vairākums Latvijas izlasei.

34′ VĀĀRTĪI!!! Miks Indrašis realizē skaitlisko vairākumu un panāk 1:1

33′ Pirmos vārtus šajā spēlē gūst Šveice.

32′ Šveices izlase kontrolē spēli, bet Latvijas izlases vārtus aprdaudēt neizdodas.

29′ Elvis Merzļikins izpilda spēka paņēmienu guldot Šveices izlases spēlētāju uz ledus.

28′ Latvijai izdodas izturēt arī šo mazākumu.

27′ Emīls Ģēgeris ar lielisku iespeju mazākumā, Genoni ripu atvaira.

26′ Ralfs Freibergs klupina pretinieku uzbrucēju un saņem divu minūšu noraidijumu.

24′ Šveice iztur skaitlisko mazākumu.

22′ Kevins Fiala saņem divu minūšu sodu par grūšanu mugurā.

2.periods

Rihards Bukarts: “Vajag līst uz vārtiem, vajag izsist no līdzsvara, lai pretinieki nejustos komfortabli. Mēs cenšamies būt ātrāki par sveiciešiem un pagaidām tas izdodas.”

Pirmā perioda statistika:
Metieni 6:9.
Noradijumi 1:0

20′ Noslēdzies 1. periods – joprojām 0:0.

17′ Elvis Merzļikins spiests glābt komandu. Ripu aiz vārtiem zaudē Galviņš, kas dod Šveicei iespēju radīt bīstamu momentu.

15′ Latvijas izlasei izdodas izturēt skaitlisko mazākumu.

15′ Šveicieši iespieduši zonā Latvijas izlasi.

13′ Asumi pie Šveiciešu vārtiem. Teodors Bļugers saņem divu minūšu noraidījumu par rupjību.

11′ Genoni krīt, diemžēl Balceram neizdodas pacelt ripu, lai gūtu vārtus.

10′ Latvijas izlase oēc lēnā ieskrējiena ir aktivzējusies un turpina veidot momentus. Atkīvs hokejs abos laukuma galos.

8′ Vairāki bīstami metieni Latvijas izlases izpildijumā, pēc Sotnieka metiena ripa lido garām vārtiem.

7′ Metiens burzmā šveiciešu izpildijumā, pagaidām aktīvāk uzbrūk pretinieki.

4′ Pirmais bīstamais uzbrukums Latvijas izlasei, Balcers ar Ķēniņu dodas uzbrukumā, metienu bloķē Šveices aizsargs.

1′ Piesardzīgs hokejs, abas komandas veido uzbrukumus, bet pagaidām bez metieniem.