Latvijā sākusies pludmales futbola sezona

Pludmales futbolisti, sportazinas.com
Pludmales futbolisti | Foto: LFF

Jau sākusies Latvijas-Igaunijas apvienotā pludmales futbola līga, bet šajā sestdienā startēs arī tradicionālais Jūrmalas kauss.

Bez minētajām divām sacensībām šovasar mūsu valsts teritorijā notiks arī Latvijas pludmales kausa izcīņas vīriešiem un sievietēm, kausa izcīņa veterāniem (35+), kā arī, iespējams, IT uzņēmumu komandu turnīrs.

Latvijas-Igaunijas apvienotās līgas sacensības sākās iepriekšējā nedēļas nogalē Pērnavā, jāatzīst, ka mūsu valsts komandām ne pārāk veiksmīgi – pēc aizvadītām četrām spēļu kārtām augstāko, ceturto, vietu ieņem BSC LAT vienība, kas ieguvusi sešus no maksimāli 12 iespējamajiem punktiem.

BFS Ropaži komandas rēķinā pieci punkti, bet FK Beitar/Kauguri diemžēl piedzīvoja zaudējumus visos četros mačos.

11.jūlijā, startēs tradicionālais Jūrmalas kauss. Šovasar paredzēti trīs priekšsacīksū posmi un fināls 22.augustā ar astoņu labāko komandu piedalīšanos. Tajā pat dienā turpat Majoru pludmalē notiks Latvijas pludmales kausa izcīņa sievietēm, bet dienu vēlāk – kausa izcīņa veterāniem (35+) un, iespējams, IT uzņēmumu turnīrs.

Visbeidzot, Latvijas kausa izcīņa vīriešu komandām ieplānota 29. un 30.augustā Liepājā.
2020.gada Latvijas-Igaunijas pludmales futbola čempionātu no Latvijas puses un citas Latvijas mēroga pludmales futbola sacensības pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) organizē un vada Futbola Turnīru asociācija.

2020.gada Latvijas pludmales futbola sacensības atbalsta sporta veikals „Komanda”, „SynotTip”, „Splat”, „Luna Group”, „Everest”, „Beerhouse No1”, „GO bezalkoholiskais”, saldējums „Eskimos”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par