Latvijā uz laiku slēdz vairākus sporta centrus

13/03/2020 14:49

Lai ierobežotu koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19, “Elektrum Olimpiskais centrs”, Daugavpils Olimpiskais centrs, “Skonto” stadions un “Skonto” manēža uz laiku no 14.marta līdz 14.aprīlim tiek slēgts, uzzināja aģentūra LETA.

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters aģentūrai LETA pauda, ka LOK kā vairākuma akcionārs “Elektrum Olimpiskajā centrā” un Daugavpils Olimpiskajā centrā informē, ka abi minētie centri tiek slēgti apmeklētājiem līdz valdības lēmumam par ārkārtējās situācijas Latvijā atcelšanu.

Tāpat LOK kā sociāli atbildīga organizācija aicina pašvaldības nekavējoši lemt par reģionālo Olimpisko centru slēgšanu apmeklētājiem, norādīja Mālmeisters.

Savukārt futbola kluba “Riga” paziņojums “Facebook” norāda, ka pieņemts lēmums līdz 14.aprīlim apturēt arī “Skonto” stadiona un “Skonto” manēžas darbību.

“Elektrum Olimpiskā centra” komunikācijas un attīstības daļas vadītāja Renāte Franke aģentūrai LETA pavēstīja, ka SIA “Olimpiskais sporta centrs” valdes locekle Zane Grundiņa-Arāja uzsvērusi, ka sabiedrības veselība pašlaik ir prioritāte. “Apzinoties esošās situācijas nopietnību un ņemot vērā, ka centra lielākā daļa klientu ir bērni un personas vecumā virs 50 gadiem, kuri ir uzskatāmi par riska grupu inficēšanās gadījumos, no sestdienas centrs apmeklētājiem būs slēgts,” skaidroja valdes locekle.

Viņa aicināja visus izturēties ar izpratni, jo valde rīkojas ar “visaugstāko atbildību pret sabiedrību kopumā un ikvienu savu klientu”.

“Elektrum Olimpiskais centrs” līdz turpmākam paziņojumam apmeklētājiem tiks slēgts pilnā apmērā – sporta zāles un peldbaseini, kafejnīca, nenotiks nodarbības un treniņi, kā arī tiek atceltas visas sacensības.

Jaunākajai informācijai par kompensācijas mehānismiem gan klientiem, gan sadarbības partneriem Franke aicināja sekot līdzi paziņojumiem centra mājaslapā “www.olimpiskais.lv” un sociālajos tīklos.

Jau ziņots, ka saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību Latvijā līdz Lieldienām izsludināta ārkārtējā situācija, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu. Ārkārtējā situācija būs spēkā līdz šā gada 14.aprīlim.

Covid-19 Latvijā līdz šim apstiprināta 17 cilvēkiem.

LOK

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
07/12/2021 07:25

Bertāns nospēlē vien trīs minūtes, “Wizards” ziņo par latvieša veselības problēmām (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” ar 110:116 zaudēja Indiānas “Pacers”. Mača sākumā klubs no ASV galvaspilsētas izvirzījās vadībā, taču pēc pirmās ceturtdaļas pārsvars bija…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…