Latvijas 3×3 basketbolisti pārbaudes turnīros – Francijā sasniegts 1/4 fināls, Spānijā astotā vieta

23/03/2024 23:34
Nauris Miezis

Latvijas 3×3 basketbolisti, gatavojoties olimpiskajām kvalifikācijas turnīram, dažādos sastāvos piedalās divos pārbaudes turnīros, informē Latvijas Basketbola savienība.

Francijas pilsētā Tulūzā četru turnīru seriāla “Pro League 3×3 Hoops Factory Edition” zem “Kandavas/Turības” komandas startējošie Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis, Francis Gustavs Lācis un Zigmārs Raimo, grupā sestdien pirmajā spēlē ar 21:17 pārspēja Puertoriko komandu “San Juan”, bet otrajā ar 21:9 sagrāva Francijas vienību “Lille”.

Svētdien plkst. 15:15 ceturtdaļfinālā latvieši tiksies ar franču “Paris #1”. Pirmajos divos posmos Latvijas komanda, startējot dažādos sastāvos, izcīnīja 3. un 6. vietu. Finālposms notiks 30. un 31. martā.

Savukārt komanda “Latvija 3×3” – Kristaps Čavars, Mārcis Osis, Roberts Smildzējs un Artūrs Strēlnieks – 22. un 23. martā Barselonā piedalījās Spānijas “Super Liga Pro” turnīrā. Grupas turnīrā Latvijas komanda ar 14:13 pārspēja “Drible Certo Brasil”, bet ar 12:22 zaudēja “Barcelona CBS”. Ceturtdaļfinālā 14:21 pret “Liman” (Serbija) un 8. vieta noslēguma tabulā.

Otrajā posmā 26. un 27. martā Žironā Latviju pārstāvēs Kristaps Čavars, Mārcis Osis, Edgars Krūmiņš un Artūrs Strēlnieks, bet 30. un 31. martā Barselonā – Agnis Čavars, Mārcis Osis, Edgars Krūmiņš un Roberts Smildzējs.