Latvijas 3×3 basketbolists Miezis saglabā pasaules līdera statusu

Nauris Miezis, sportazinas.com
Nauris Miezis | Foto: FIBA

Latvijas 3×3 basketbola izlases spēlētājs saglabājis līderpozīciju FIBA individuālajā pasaules rangā.

FIBA 3×3 individuālajā rangā spēlētāji punktus iegūst par individuālo sniegumu un komandas kopējo rezultātu, kas tiek vērtēti pēdējā gada laikā. Salīdzinot ar iepriekšējām sezonām, jaunajā arvien vairāk punktu varēs iekrāt Pasaules tūres posmos.

Ranga pirmajā trijniekā aiz Mieža ir divi serbi Dušans Buluts un Stefans Kojičs, ceturto vietu ieņem Kārlis Lasmanis, kurš par reitinga līderi kļuva augustā, taču traumas dēļ sezonu noslēdza priekšlaicīgi. Vēl no Latvijas vadošajiem 3×3 basketbolistiem Agnis Čavars ir 12.vietā, Edgars Krūmiņš atrodas pozīciju zemāk, bet Artūrs Strēlnieks ieņem 29.vietu.

Komandu rangā latviešu pārstāvētā “Riga Ghetto Basket” pakāpusies uz otro vietu, izšķirot Serbijas vienību “Novi Sad” un “Liman” duetu. Federāciju rangā vīriešiem Latvija ir piektā, bet starp Eiropas komandām ieņem ceturto vietu, kamēr reitinga augšgalā atrodama Serbija.

Sieviešu konkurencē no latvietēm visaugstāk – 165.vietā – ir Baiba Eglīte, bet federāciju rangā dāmām Latvija ir 24.pozīcijā.

Latvijas 3×3 basketbolisti martā kvalifikācijas turnīrā Indijā cīnīsies par ceļazīmi uz 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par