Latvijas badmintonistēm zaudējumi Jelgavā notiekošajā turnīrā

Ieva Pope, sportazinas.com

Šī gada Latvijas čempione , kā arī bronzas medaļniece sestdien piedzīvoja zaudējumus Jelgavā notiekošā starptautiskā pasaules reitinga turnīra badmintonā sieviešu vienspēļu sacensību otrajā kārtā.

Radovska, kura turnīru iesāka vēl no kvalifikācijas, otrās kārtas cīņā ar 9:21, 12:21 piekāpās sacensību galvenajai favorītei Aļesijai Zaicavai no Baltkrievijas, kura pērn spēlēja šī turnīra finālā.

Pirms tam pamatturnīra pirmajā kārtā Radovska ar 19:21, 21:17, 21:13 uzveica citu kvalifikācijas veiksminieci Maiju Kživacku no Somijas.

Savukārt Pope otrās kārtas mačā sestdien ar 21:14, 17:21, 14:21 līdzīgākā cīņā piekāpās sacensību astotajam numuram Ronjai Sternai no Šveices.

Pirmajā kārtā latviete ar 21:18, 21:10 apspēlēja anglieti Greisu Kingu.

Piektdien zaudējumu jau pirmajā pamatturnīra kārtā piedzīvoja cita Latvijas pārstāve Jekaterina Romanova.

Latvijas badmintonisti pamatturnīrā nav pārstāvēti vīriešu vienspēlēs un dubultspēlēs, bet dāmu dubultspēlēs sestdien vēl startēs Pope/Radovska, kuras no pirmās kārtas bija brīvas, bet otrajā kārtā tiksies ar Šveices duetu Sternu un Selīnu Daženē.

LETA jau ziņoja, ka Radovska kvalifikācijā no pirmās kārtas bija brīva, otrajā viņa pagājušā gada Latvijas čempionāta fināla atkārtojumā ar 22:20, 21:16 pieveica Unu Bergu, bet izšķirošajā cīņā piektdien ar 21:19, 21:16 pārspēja arī norvēģieti Emīliju Hamangu.

Bez Bergas jau pirmajā kvalifikācijas mačā zaudēja arī talantīgā Liāna Lenceviča.

Savukārt vīru kvalifikācijā Latvijas sportisti palika bez uzvarām un pamatturnīrā mājinieki nav pārstāvēti. Bez cīņas līdz trešajai no četrām kārtām tika Reinis Šefers, bet otro kārtu nepārvarēja atlasē ar desmito numuru izliktais pēdējo trīs gadu Latvijas čempions Niks Podosinoviks. Tāpat jau pirmajās cīņās zaudēja arī Artūrs Ķelpe, Jānis Vaivads, Kristaps Kalniņš, Ivo Keišs, Edijs Līviņš, Pauls Gureckis, Mairis Loiko, Kristaps Vārna, Ardis Daniels Bedrītis un Andis Bērziņš.

Starptautiskais badmintona turnīrs “Yonex Latvia International” Jelgavas Sporta hallē ilgs līdz svētdienai.

Jelgavas badmintona turnīrā tiks izcīnīti pieci medaļu komplekti – vīriešu un sieviešu vienspēlēs, kā arī vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs. Spēlētājam, kurš zaudējis spēli, turnīrs līdz ar to beidzas, un netiek izspēlēta arī spēle par trešo vietu, tāpēc bronzas medaļas tiek pasniegtas abiem pusfinālu zaudētājiem.

Pērn Latvijas sportisti vienspēlēs netika tālāk par pamatsacensību pirmo kārtu, bet dubultspēlēs divi dueti no četriem iekļuva otrajā kārtā, kur gan apstājās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par