Latvijas biatlonistes dosies cīņā PČ sprintā

09/02/2024 09:46
Nokopēts
Baiba Bendika

Latvijas biatlonistes Baiba Bendika, Sandra Buliņa un Annija Keita Sabule šodien Čehijas pilsēta Nove Mesto sacentīsies pasaules čempionāta 7,5 kilometru sprintā.

Sacensības sāksies plkst.18.20 pēc Latvijas laika, tiešraidēs tās pārraidot Latvijas Televīzijas 7.kanālam. Bendika trasē dosies ar 44.numuru, Buliņai būs 72.numurs, bet Sabulei – 90.numurs no 93 biatlonistēm. Sanita Buliņa, kura saslimšanas dēļ nepiedalījās jauktajā stafetē, nestartēs arī sprintā.

Trešdien jauktajā stafetē Bendika savā posmā bija trešā ātrākā slēpotāja no biatlonistēm. Pasaules čempionātu sprinta sacensībās cēsniece labākos rezultātus sasniegusi 2019.gadā Estešundā un 2020.gadā Antholcā, kur izcīnīja attiecīgi 17. un 12.vietu.

Sabule 2021.gadā Pokļukā bija 99.vietā, savukārt Buliņa ir pasaules čempionātu debitante. Pasaules čempionāta turpinājumā sestdien notiks sprints vīriešiem, bet svētdien – iedzīšanas. Nākamajā nedēļā tiks sadalīti medaļu komplekti individuālajā distancē, jauktajā pāru stafetē, stafetēs, kā arī sacensībās ar kopēju startu.

Sezonas turpinājumā paredzēti vēl četri Pasaules kausa posmi, no kuriem nākamais norisināsies februāra un marta mijā Oslo.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.5
4.53
6.04
1.86
4.02
3.77
1.16
8.45
13.42
2.56
-
1.51
3.62
-
1.29
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām