Latvijas bobsleja komanda saņēmusi kamanas pirms PK sezonas atklāšanas posma

17/11/2021 12:49
Oskars Ķibermanis, www.sportazinas.com

Latvijas bobsleja komanda saņēmusi kamanas pirms Pasaules kausa sezonas pirmā posma, informē Latvijas Bobsleja un skeletona federācija (LBSF). Kamanas sacensību norises vietā Insbrukā tika nogādātas otrdien un pilots Oskars Ķibermanis jau paguva aizvadīt trīs oficiālos treniņbraucienus ar divnieku ekipāžu.

Latvijas komanda lielāko daļu oktobra pavadīja Ķīnā, kur izmēģināja 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu trasi. Izlase mājās atgriezās oktobra beigās, bet kamanas līdz Latvijai vēl nebija atsūtītas.  Jau šajā nedēļas nogalē Insbrukā sāksies 2021./2022.gada Pasaules kausa sezona. Bobslejistiem pirmie mači būs sestdien, bet jau otrdien un ceturtdien paredzēti treniņbraucieni.

Ķibermanis Pasaules kausā startēs ar saviem ierastajiem stūmējiem Matīsu Mikni, Dāvi Spriņģi un Kristu Lindenblatu. Pasaules kausa sezonas pirmie divi posmi norisināsies novembra pēdējās divās nedēļas nogalēs Insbrukā, Austrijā, bet pēc tam atlēti mēros spēkus Altenbergā, Vācijā. Turpinājumā būs vēl divi posmi Vācijā – Vinterbergā un Altenbergā. Nedēļa no 20. līdz 26.decembrim būs brīva, bet pēc tam sportisti dosies uz Siguldu, kur sacensību atmosfērā sagaidīs 2022.gadu.

Jau nākamajā nedēļas nogalē iecerēts vēl viens posms Vinterbergā, bet Pasaules kauss noslēgsies no 10. līdz 16.janvārim, kad Sanktmoricā, Šveicē, norisināsies astotais posms, kas vienlaikus būs Eiropas čempionāts. Pēc pēdējā posma noslēgsies kvalifikācija Pekinas olimpiskajām spēlēm, kurās bobsleja un skeletona sacensības plānotas no 10. līdz 20.februārim. Iecerēts, ka Sigulda decembra otrajā nedēļas nogalē uzņems arī Starpkontinentālo kausu skeletonā un Eiropas kausu skeletonā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
21/05/2022 10:48

Nogulēts sākums, Bukarta asaras un Šilova pārliecība – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Austriju

Vakardienas mačs pret Austriju bija tāds, kuru nedrīkstēja zaudēt nekādā gadījumā. Ne tikai no turnīra tabulas viedokļa, bet arī fanu dēļ – pēc kaunpilnas sagrāves pret Čehiju bija jāatdod parāds…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…