Latvijas čempionātā krosā uzvar Vanadziņa un Šumskis

04/10/2021 13:29
Latvijas čempionāts krosā

Latvijas čempionātā vieglatlētikas krosā sestdien Ogrē uzvaras svinēja Kamilla Vanadziņa un Edgars Šumskis, informē Latvijas Vieglatlētika savienība (LVS).

Vanadziņa sešu kilometru distancē finišēja pēc 23 minūtēm un 28 sekundēm, 17 sekundes viņai zaudēja Alise Petrova, bet 37 sekundes atpalika Kitija Valtere. Šumskis astoņus kilometrus garo distanci vīriem veica 25 minūtēs un 41 sekundē, par 12 sekundēm pārspējot Uģi Joci. Vēl minūti un 15 sekundes vēlāk finišēja Jegors Ivanovs.

Latvijas čempionāts krosā pieaugušajiem norisinājās paralēli taku skrējienam “Stirnu Buks”. Pērn Piņķos par Latvijas čempioniem tika kronēti Līga Velvere un Jocis. Kopš 1988.gada Latvijas čempionāts aizvadīts 34 reizes.