Latvijas čempionātā krosā uzvar Vanadziņa un Šumskis

04/10/2021 13:29

Latvijas čempionātā vieglatlētikas krosā sestdien Ogrē uzvaras svinēja Kamilla Vanadziņa un Edgars Šumskis, informē Latvijas Vieglatlētika savienība (LVS).

Vanadziņa sešu kilometru distancē finišēja pēc 23 minūtēm un 28 sekundēm, 17 sekundes viņai zaudēja Alise Petrova, bet 37 sekundes atpalika Kitija Valtere. Šumskis astoņus kilometrus garo distanci vīriem veica 25 minūtēs un 41 sekundē, par 12 sekundēm pārspējot Uģi Joci. Vēl minūti un 15 sekundes vēlāk finišēja Jegors Ivanovs.

Latvijas čempionāts krosā pieaugušajiem norisinājās paralēli taku skrējienam “Stirnu Buks”. Pērn Piņķos par Latvijas čempioniem tika kronēti Līga Velvere un Jocis. Kopš 1988.gada Latvijas čempionāts aizvadīts 34 reizes.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Žoržinju un Džeidons Sančo
28/11/2021 20:39

Keriks nosēdina Ronaldu rezervē, MU kaujiniecisks neizšķirts pret “Chelsea”

Anglija Anglijas premjerlīgas kluba Mančestras “United” pagaidu galvenais treneris Maikls Keriks šodienas mačā uz rezervistu soliņa atstāja vienības skaļāko vārdu Krištianu Ronaldu, bet viņa pārstāvētā vienība cīnījās neizšķirti 1:1 ar…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…