Latvijas čempione kapitulē mačā pret Krievijas bagātāko komandu

21/01/2021 17:08
Riga FC

Latvijas čempione futbolā “Riga” ceturtdien pirmajā pārbaudes spēlē Dubaijā cieta zaudējumu pret Krievijas čempioni Sanktpēterburgas “Zenit”.

“Riga” ar 0:4 (0:2) piekāpās Sanktpēterburgas “Zenit” vienībai.

30.minūtē Felipe Brisola pa labo pusi ieskrēja pretinieku soda laukumā, taču viņa sitiens trāpīja pa tuvējo vārtu stabu.

Četras minūtes vēlāk “Zenit” atklāja rezultātu, Tomu Nilu Puriņu pretkustībā noķerot argentīnietim Sebastianam Driusi.

Vēl pēc divām minūtēm rezultāts tapa 2:0, kad pēc patāla Vendela sitiena bumba skāra kādu no spēlētājiem, skāra Puriņu un pārliktni, pēc tam iespurdzot vārtos.

84.minūtē Sanktpēterburgas klubs realizēja 11 metru soda sitienu, izceļoties Andrejam Mostovojam. Viņš bumbu raidīja precīzi gar labo vārtu stabu. Iļja Isajevs, kurš bija nomainījis Puriņu, uzminēja sitiena virzienu, bet nespēja aizsniegties līdz bumbai.

Jau mača kompensācijas laika sākumā ceturtos vārtus “Zenit” labā guva Staņislavs Krapuhins.

Latvijas čempionvienībai treniņnometnes laikā paredzētas astoņas pārbaudes spēles, no kurām 7.februārī būs tikšanās ar citu slavenu Krievijas klubu Maskavas “Spartak”.

“Riga” aizvadītajā sezonā jau trešo gadu pēc kārtas izcīnīja uzvaru Latvijas čempionātā.