Latvijas čempione “Riga” paraksta līgumu ar kolumbiešu pussargu

Brajans Angulo, sportazinas.com
Brajans Angulo | Foto: "Riga FC"

Latvijas čempione futbolā “Riga” papildinājusi sastāvu ar kolumbiešu uzbrūkošo pussargu Brajanu Angulo.

26 gadus vecais futbolists klubam pievienojies uz īres līguma nosacījumiem no Kipras augstākās līgas komandas “Pafos”, kas ir rīdzinieku sadarbības partnere.

Kolumbietis lielāko daļu karjeras spēlējis savas valsts augstākajā līgā, bet pagājušajā sezonā bija viens no labākajiem futbolistiem Kipras čempionātā.

Angulo ir dzimis 1993.gada 19.jūlijā Kolumbijas pilsētā Kali.  2012.gadā Viņš no Kali “Deportivo” pārcēlās uz “Cortulua” komanda Kolumbijas “Primera B” čempionātā, kur divās sezonās aizvadīja 50 spēles un guva sešus vārtus.

2014.gadā Angulo kļuva par Kolumbijas spēcīgākā čempionāta kluba “Rionegro” futbolistu. Nākamās piecas sezonas Angulo spēlēja arī citos “Primera A” klubos kā Medeljinas “Independiente”, Pasto “Deportivo” un Kali “America”. Kolumbijas augstākajā līgā viņš aizvadīja vairāk nekā 100 spēles.

2018.gadā Angulo uzsāka savu karjeru Eiropā un pievienojās Kipras augstākās līgas klubam “Pafos”, kur pirmajā sezonā kļuva ne tikai par vienu no labākajiem futbolistiem savā komandā, bet arī visā Kipras čempionātā. 29 spēlēs Kipras augstākajā līgā Angulo guva deviņus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

2019./2020.gada sezonas sākumu Angulo izlaida, un tikai janvāra beigās atgriezās “Pafos” rīcībā, kurai atlicis aizvadīt vairs tikai sezonas noslēdzošo daļu.

Latvijas futbola virslīgas 2020.gada sezona sāksies nākamajā nedēļas nogalē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par