Latvijas čempione zaudē vēl vienai Krievijas premjerlīgas komandai

27/01/2021 15:49
Riga FC

Latvijas čempione futbolā “Riga” trešdien treniņnometnē Dubaijā cieta zaudējumu pārbaudes spēlē.

Rīdzinieki ar rezultātu 0:1 (0:1) piekāpās “Krasnodar” komandai, kas Krievijas premjerlīgas kopvērtējuma tabulā ieņem septīto vietu un šosezon spēlēja UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā.

Krasnodaras komanda gan nespēlēja optimālajā sastāvā, jo tai šodien paredzēta vēl viena pārbaudes spēlē, kurā būs tikšanās ar Baltkrievijas klubu Soļigorskas “Shakhtar”.

Lai gan “Riga” un “Krasnodar” komandas aizvadīja pārbaudes spēli, cīņa brīžiem ritēja augstos toņos. Jau spēles 23.minūtē sarkano kartīti saņēma pretinieku uzbrucējs Magomeds Šapi Suleimanovs.

Spēles 38.minūtē pēc Ritvara Rugina pārkāpuma Krievijas komanda tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu un Nilu Tomu Puriņu pārspēja Eduards Spercjans. Puslaika beigās rīdziniekiem izdevās apdraudēt pretinieku vārtus, taču rezultāts palika nemainīgs.

Mača otrajā puslaikā “Riga” nomainīja pilnīgi visu sastāvu, bet ar svaigiem spēkiem neizdevās lauzt cīņas gaitu.

Rīdzinieki šajā mačā pa pretinieku vārtiem sita piecas reizes, bet krasnodarieši atbildēja ar astoņiem sitieniem.

Jau ziņots, ka pagājušajā ceturtdienā “Riga” ar 0:4 zaudēja Sanktpēterburgas “Zenit” vienībai.

Latvijas čempionvienībai treniņnometnes laikā paredzētas astoņas pārbaudes spēles, no kurām 7.februārī būs tikšanās ar citu slavenu Krievijas klubu Maskavas “Spartak”.

“Riga” aizvadītajā sezonā jau trešo gadu pēc kārtas izcīnīja uzvaru Latvijas čempionātā.