Latvijas “CS:GO” spēlētājiem iespēja kļūt par profesionāļiem

12/09/2021 15:58

Jau drīzumā Latvijas “Counter-Strike: Global Offensive” spēlētājiem tiks sniegta vēl nebijusi iespēja – kļūt par profesionāliem esportistiem, noslēdzot viena gada līgumu ar organizāciju “SPĒLĒT.LV”. Tas nodrošinās spēlētājiem ne vien apmaksātu dalību turnīros un līgās, kas dos iespēju cīnīties pret spēcīgākajām pasaules komandām par lielākajām naudas balvām, bet arī spēlētāju algas 30 000 eiro apmērā (ikmēneša stipendija 500 eiro apmērā katram komandas spēlētājam), komandas menedžeri, treneri, pilnībā aprīkotu treniņtelpu, mārketinga aktivitātes un citu ar komandu saistītu izdevumu segšanu.

Turnīrs, ko rīko izklaides un kultūras entuziastu grupa “SPĒLĒT.LV” sadarbībā ar Baltijas vadošo esporta organizāciju “Goexanimo”, norisināsies divos posmos – kvalifikācijas posms un finālturnīrs. Kvalifikācijas posmā tiks aizvadīti divi atlases turnīri, kas notiks attiecīgi no 25. līdz 26. septembrim un no 2. līdz 3. oktobrim.

Atlases spēlēs, kas tiks aizvadītas “FACEIT” platformā pēc “Double-Elimination” principa, bezmaksas varēs piedalīties līdz pat 32 komandām, divām labākajām no katra atlases turnīra tiekot finālturnīrā.

Finālturnīrs tiks izspēlēts “Best-of-3” formātā pēc “Double-Elimination” principa, kurā komandas papildus profesionāļu līgumam varēs pacīnīties vēl par kopējo balvu fondu 3000 eiro apmērā, kas tiks sadalīts sekojoši: 1. vieta – 1500 eiro, 2. vieta – 750 eiro, 3. vieta – 500 eiro, 4. vieta – 250 eiro.

Finālturnīrā četras labākās komandas savā starpā spēkosies klātienē jeb “LAN” formātā Royal Casino Spa & Resort Hotel telpās, Tērbatas ielā 73 no 16. līdz 17. oktobrim. Sīkāka informācija par pieteikšanos uz turnīru un tā noteikumiem pieejama ŠEIT.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Pēteris Pinnis
10/08/2022 10:07

Jaunais talants Pinnis par laiku Spanuļa komandā, debiju “VEF Rīga” un neveiksmīgo U18 B divīzijas EČ

Latvijas basketbola jaunais talants Pēteris Pinnis, kurš pilngadību sasniegs tikai 17. augustā, taču jau izstiepies līdz 213 centimentriem, savas karjeras laikā paspējis pieredzēt jau daudz. Sarunā ar “Sportazinas.com” basketbolists pastāstīja…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām