Latvijas “demolētājs” un viens no drafta favorītiem nākamsezon varētu nespēlēt NHL

09/06/2023 12:41
Nokopēts
Adams Fantili

Kanādiešu uzbrucējs Adams Fantili sarunā ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) preses dienestu atklājis, ka vēl nav pieņēmis lēmumu, vai nākamajā sezonā spēlēt pasaules spēcīgākajā hokeja līgā vai atgriezties koledžā.

18 gadus vecais Fantili, kurš gaidāmā NHL drafta prognozēs tiek ierindots otrajā vietā aiz Konora Bedārda, aizvadītajā sezonā Mičiganas Universitātes sastāvā izcēlās ar 65 (30+35) punktiem un tika atzīts par NCAA gada labāko spēlētāju, neskatoties uz to, ka tas viņam koledžā bija pirmais gads.

“Domāju, ka es pieņemšu šo lēmumu, kad tam būs piemērotākais laiks, kā arī atkarībā no tā, ko teiks mana NHL komanda un mans tuvākais paziņu loks. Es ņemšu vērā viņu padomus un galu galā man nāksies pieņemt lēmumu, bet līdz tam vēl neesam nonākuši. Man šķiet, ka es tiešām nevaru kļūdīties. Mičigana ir fantastiska, un, protams, NHL ir vieta, kur tu vēlies nonākt jau kopš bērnības. Tas ir liels lēmums, bet abām pusēm ir plusi,” teica Fantili.

Perspektīvais uzbrucējs tāpat pārstāvēja Kanādas izlasi aizvadītajā pasaules čempionātā un bija vienīgais spēlētājs sastāvā, kurš ikdienā nespēlēja NHL vai AHL. Kanādieši izcīnīja zelta medaļas, un triumfu turnīrā ar trīs (1+2) rezultativitātes punktiem sekmēja arī Fantili. Vienīgos vārtus turnīrā viņš guva pusfināla mačā pret Latviju, skaisti apspēlējot Ralfu Freibergu un ripu raidot Artūra Šilova sargātajā cietoksnī.

Jāpiemin, ka gaidāmajā NHL draftā,  kas 28. un 29. jūnijā norisināsies Nešvilā, otrā izvēle ir Anaheimas “Ducks” komandai.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām