Latvijas florbolisti PČ “play-off” pirmajā kārtā tiksies ar Igauniju

08/11/2022 14:24
Nokopēts
Latvijas florbola izlase

Latvijas vīriešu florbola izlase trešdien pasaules čempionāta izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā tiksies ar Igauniju, noskaidrojās pēc otrdien notikušā Igaunijas un Taizemes mača.

Igauņi otrdien otrā ešelona C grupas mačā ar 16:4 uzvarēja Taizemi un nodrošināja pirmo vietu apakšgrupā. Pirms tam ziemeļu kaimiņi ar 12:4 uzvarēja Singapūru un ar 15:3 pārspēja Kanādu. Kā C grupas uzvarētāja Igaunija “play-off” pirmajā kārtā tiksies ar Latviju, uzvarētājai iekļūstot ceturtdaļfinālā. Latvieši bija ceturtie B apakšgrupā, kur piedzīvoja zaudējumus Čehijai (3:6), Zviedrijai (2:11) un Vācijai (4:6).

Apakšgrupā komandas spēlēs katra ar katru. A un B grupu pirmo divu vietu īpašnieces uzreiz iekļuva ceturtdaļfinālā, bet trešās un ceturtās pozīcijas īpašniecēm būs duelēšanās ar otrā ešelona katras grupas divām spēcīgākajām izlasēm.

Latvijas vīriešu izlase Starptautiskā florbola federācijas (IFF) pasaules rangā šobrīd ieņem piekto pozīciju un šāda vieta tika izcīnīta arī iepriekšējos divos finālturnīros Prāgā un Helsinkos. Latvijas florbolisti piedalījušās visos 13 līdz šim notikušajos pasaules čempionātos un augstākais sasniegums ir sešas reizes iegūtā piektā pozīcija (2006., 2008., 2010., 2014., 2018., 2020.). Pasaules čempionāta finālturnīrs Šveices pilsētās Cīrihē un Vintertūrā norisināsies līdz 13.novembrim.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām