Latvijas futbola izlase FIFA rangā saglabā esošo pozīciju

Latvijas futbola izlase
Latvijas futbola izlase | Foto: LFF

Latvijas vīriešu futbola izlase jaunākajā Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas () pasaules rangā, kas publicēts ceturtdien, saglabājusi 137.vietu.

Latvijas izlase septembra sākumā aizvadīja divus mačus Nāciju līgas D līgas pirmajā grupā, spēlējot neizšķirti savā laukumā ar Andoru (0:0) un viesos – ar Maltu (1:1).

Latvijas izlase ar 1076 punktiem rangā atrodas aiz Taivānas, kas sakrājusi par diviem punktiem vairāk, pakāpjoties virs Latvijas, bet apsteigusi Andoru, kam arī ir 1076 punkti. Savukārt Honkonga, kuru vada Latvijas izlases bijušais galvenais treneris Miksu Pātelainens, ieņem 143.vietu. No Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) valstīm Latvija bez Andoras apsteidz vēl tikai Moldovu, Lihtenšteinu, Maltu, Gibraltāru un Sanmarīno.

Dienvidu kaimiņi lietuvieši rangā saglabājuši dalītu 131.vietu, bet Igaunijas izlase atkāpusies par četrām pozīcijām un atrodama 108.vietā.

Latvijas izlases rekords FIFA rangā ir 45.vieta, kas tika sasniegts 2009.gadā. Savukārt antirekords ir 148.pozīcija 2017.gadā.

FIFA rangā līderpozīcijas joprojām ieņem pagājušā gada Pasaules kausa bronzas medaļu īpašniece Beļģija, apsteidzot trofejas ieguvēju Franciju. Tālāk ir Brazīlija un Anglija.

Uz piekto vietu pakāpusies Portugāle, apsteidzot Urugvaju un Horvātiju, kas atkritusi uz astoto vietu. Septīto vietu saglabājusi Spānija, devīto un desmito attiecīgi – Argentīna un Kolumbija.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par