Latvijas futbola izlases delegācijai pēc spēles Maltā visas Covid-19 analīzes negatīvas

Latvijas futbola izlase
Latvijas futbola izlase | Foto: LFF

Latvijas futbola izlases delegācijai pēc spēles Maltā visas Covid-19 analīzes negatīvas, informē Latvijas Futbola federācija ().

Jau ziņots, ka Latvijas vīriešu futbola izlase svētdien UEFA Nāciju līgas D pirmās grupas otrajā duelī viesos spēlēja neizšķirti 1:1 ar Maltu.

Pirmdien valstsvienība atgriezās Rīgā, un kā ziņo LFF, visas veiktās Covid-19 analīzes Latvijas nacionālās izlases delegācijai bijušas negatīvas. Latvijas izlases treniņnometnes septembra sabraukuma dalībniekiem nevienam netika konstatēta inficēšanās ar Covid-19.

D līgas pirmajā grupā pēc divām spēlēm līdere ar sešiem punktiem ir Fēru salu izlase, tālāk ar diviem punktiem seko Latvija, bet pa punktam ir Maltai un Andorai.

Nāciju līgas D pirmās grupas uzvarētāja nodrošinās vietu nākamās sezonas C līgā jeb pēc spēka trešajā līmenī. D līgā spēlē Eiropas vājākās izlases.

Latvijas izlasei 7.oktobrī plānots pārbaudes mačs ar Melnkalnes izlasi. Trīs dienas vēlāk jau Nāciju līgā izbraukumā jātiekas ar Fēru salām, bet 13.oktobrī Latvijā viesosies Maltas izlase.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par