Latvijas futbola karstākais duets (FOTO)

29/05/2017 09:45

Ekstravagantākais un ekspresīvākais futbola treneru korpuss noteikti ir Liepājas komandai. Komandas galvenais cīņā saucējs ir vienmēr ugunīgais gruzīns Tamazs Pertija, kuram pēc vārda azotē nav jāmeklē, tomēr viņš nav viens. Viņam blakus ceļas un krīt Liepājas patriots – Mareks Zuntners, kurš pilda Pertijas asistenta pienākumus.

Abiem vīriem piemīt ne tikai karstas asinis un neizsīkstoša futbola mīlestība, bet arī laba ģērbšanās gaume. Kā izteicies Mareks, tad abi apspriež ne tikai taktiskos zīmējumus, bet arī kādus uzvalkus vilkt mugurā.

Interesanti, ka abi ugunīgie kungi vēl nesen viens otram bija gatavi mesties rīklē, kad gruzīns vadīja Rīgas “Skonto” vienību, bet šobrīd abi kļuvuši ne tikai par darba kolēģiem, bet viens otru sauc par īstiem draugiem.

Latvijas futbols ar šādiem personāžiem kļūst tikai interesantāks.

A post shared by Mareks Zuntners (@zuntners) on

Два друга и я )

A post shared by Mareks Zuntners (@zuntners) on

Visiem paldies par vakardienas emocijām !

A post shared by Mareks Zuntners (@zuntners) on

Darba process. Sleptā kamera )

A post shared by Mareks Zuntners (@zuntners) on

 

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
30/11/2021 07:19

Porziņģis traumas dēļ pamet maču, “Mavericks” atzīst “Cavaliers” pārākumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristaps Porziņģis un Dalasas “Mavericks” ar rezultātu 96:114 atzina Klīvlendas “Cavaliers” pārākumu. Porziņģis priekšlaicīgi pameta mača, jo ieguva labās potītes savainojumu. Arī pirms traumas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…