Latvijas futbola komentētāji turpina “spridzināt” ČL pusfināla mačā (VIDEO)

10/05/2019 17:12

Latvijas futbola komentētāji Jānis Pakalns un Ilvars Koscinkevičs emocionāli reaģējuši uz aizvadītā UEFA Čempionu līgas pusfināla maču starp Amsterdamas “Ajax” un Totenhemas “Hotspur” vienībām.

Jau ziņots, ka “Hotspur” veica neticamu atspēlēšanos atbildes mačā Nīderlandē. Pirmajā spēlē panākumu ar 1:0 guva “Ajax”, bet otrajā mačā pēc pirmā puslaika rezultāts bija 2:0 Amsterdamas komandas labā.

Mājiniekiem bija komfortabls trīs vārtu pārsvars, kas bija jānotur vēl 45 minūtes, tomēr angļu vienības spēlētājs Lukas Moura izcēlās ar precīziem sitieniem 55., 59. un 90+6. minūtē.

Spēles kopsummā rezultāts bija neizšķirts, taču tālāk tika Totenhema vairāk viesos gūto vārtu dēļ.

Latviešu izpildījumā jau iepriekš bija vērojama emocionāla komentēšana Čempionu līgas mačos, kas teju pielīdzināma karstasinīgajiem Dienvidamerikas futbola komentētājiem.