Latvijas futbola valstsvienība aizvadīs parbaudes maču ar TOP 5 Eiropas izlasi

Latvijas futbola izlase
Latvijas futbola izlase | Foto: LFF

Latvijas futbola izlase jūnijā aizvadīs pārbaudes spēli pret kādu no piecām stiprākajām Eiropas valstsvienībām, raidījumam “Futbolbumbas” pavēstījis futbola kluba ģenerāldirektors .

“Saprotu, ka izlasei jūnijā būs draudzības spēle ar kādu no lielajām izlasēm, ja nemaldos no Eiropas TOP 5. Tuvākajā laikā būs informācija. Mūsējie beidzot spēlēs pret kādu no grandiem,” pastāstīja Verpakovskis.

Šobrīd pēc FIFA pasaules ranga Eiropas spēcīgāko izlašu pieciniekā atrodas Beļģija, Francija, Anglija, Portugāle un Spānija. Diezgan reāls variants varētu būt arī sestajā pozīcijā esošā Itālija, kura iepriekš pārbaudes spēles aizvadījusi arī ar Igauniju un Moldovu.

Izskan minējumi, ka, visticamāk, Latvijas izlasei mačs norisināsies viesos, ja vien kādai pretinieku valstsvienībai sagatavošanās Eiropas čempionātam nenotiks netālu no Latvijas. Tāpat jāņem vērā apgrūtinātā ceļošana pandēmijas laikā.

Tāpat 2022. gada pasaules kausa kvalifkācijas turnīrā Latvijas futbolisti spēkiem mērosies ar Nīderlandi, kas šobrīd pēc ranga ir 10. spēcīgākā Eiropas vienība. Izbraukuma spēle paredzēta 27. martā, bet duelis Latvijā notiks 8. oktobrī.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par