Latvijas futbolistiem zaudējumi Šveices augstākajā līgā

08/02/2020 22:29

Latvijas futbola izlases vārtsargs Andris Vaņins un viņa pārstāvētā “Zurich” komanda un Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” sestdien cieta zaudējumus Šveices superlīgas spēlē.

“Zurich” savā laukumā ar 0:4 (0:2) piedzīvoja sagrāvi pret turnīra tabulas trešās vietas īpašnieci “Basel”.

Mājinieki nonāca zaudētājos jau pirmajā minūtē, kad precīzs bija Fabiana Freja sitiens tālajā apakšējā vārtu stūrī. Līdz pārtraukumam viesi rezultāta starpību dubultoja, kompensācijas laika pirmajā minūtē precīzam esot Valentīnam Stokeram.

Mājinieki veica trīs maiņas, taču viesi iesita vēl divus vārtus 80. un 84.minūtē “hat-trick” noformējot Frejam.

Latvijas vārtsargs palika uz rezervistu soliņa.

Citā spēlē uzbrucējs Roberts Uldriķis un viņa pārstāvētā “Sion” viesos 0:1 (0:1) atzina Bernes “Young Boys” pārākumu.

Vienīgos vārtus mača desmitajā minūtē pēc piespēles no laukuma malas guva neviena nepieskatītais soda laukumā ieskrējušais kamerūniešu pussargs Žans Pjērs Nsame.

Andra Vaņina pārstāvētā “Zurich” ar 31 punktu 21 mačā ieņem piekto vietu. Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” ar 22 punktiem 21 mačā ieņem astoto pozīciju, bet Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” nopelnījusi 15 punktus 20 spēlēs, ierindojoties devītajā pozīcijā desmit vienību konkurencē.