Latvijas futbolistu derbijs Poljiā – Ošs piekāpjas Vaņinam

11/05/2019 23:38

Latvijas futbola izlases aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” sestdien cieta zaudējumu Šveices čempionāta mačā.

“Xamax” savā laukumā ar rezultātu 1:2 (0:0) piekāpās “Zurich” komandai, uz kuras rezervistu soliņa palika vārtsargs Andris Vaņins.

Ošs šajā mačā aizvadīja visa 90 minūtes, bet uzvaru Cīrihes klubs nodrošināja viena pamatlaika pēdējās 13 minūtēs, kad divus vārtus iesita Kevins Rīegs.

Ar šo neveiksmi pārtrūka “Xamax” četru nezaudētu spēļu sērija.

Šveices superlīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 32 spēlēs iekrātiem 82 punktiem ir čempione Bernes “Young Boys”, bet sestā ar 40 punktiem 33 mačos ir “Zurich”. Uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” ar 37 punktiem 32 spēlēs ir astotā, kamēr Neišateles “Xamax” ar 36 punktiem 33 spēlēs ieņem priekšpēdējo vietu desmit komandu konkurencē, tomēr no drošās zonas tā atpaliek tikai par punktu.