“Latvijas Gada balvu sportā” aizstās ar “Trīs Zvaigžņu balvu”

Trīs zvaigžņu balva
Trīs zvaigžņu balva | Foto: LOK

Pirmdien, 28.septembrī, tiks prezentēts “Trīs Zvaigžņu balvas” koncepts, aģentūru LETA informēja Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK)

“Latvijas Gada balvu sportā” ir nolemts aizstāt ar “Trīs Zvaigžņu balvu”, kuru organizēs LOK, Latvijas Paralimpiskā komiteja (LPK) un Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu.

Jaunās balvas koncepts tiks prezentēts pirmdien plkst.12 Rīgā, “Hanzas peronā”, Hanzas ielā 16a.

Preses konferencē par jauno konceptu stāstīs Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš (JKP), LOK prezidents Žoržs Tikmers, LPK prezidente Daiga Dadzīte, LSFP prezidents Einars Fogelis un pasākuma producente Ilze Jansone.

Kopš 2005.gada “Latvijas Gada balvu sportā” rīkoja “Igo Japiņa sporta aģentūra”, kas balvas nosaukumu esot reģistrējusi kā savu preču zīmi. Kā augustā sarunā ar Latvijas Televīziju apgalvoja Riekstiņš (JKP), Japiņš esot atteicies atstāt mantojumā turpmākajiem ceremonijas rīkotājiem gan balvu, gan tās nosaukumu.

“Latvijas Gada balva sportā 2019” par pērnā gada labākajiem sportistiem tika atzīti tenisiste Anastasija Sevastova un skeletonists Martins Dukurs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par