Latvijas ĢM atstājis DEL pametušo klubu

02/12/2022 17:01
Sergejs Saveļjevs

Latvijas hokeja funkcionārs Sergejs Saveļjevs atstājis ģenerālmenedžera amatu Vācijas pēc spēka otrās līgas (DEL2) klubā Krēfeldes “Pinguine”.

raksta portāls “rp-online.de”, tad klubā notikusi īpašnieku maiņa. Medija rakstā Saveļjevs tiek raksturots kā spēcīgs ģenerālmenedžeris, kurš palīdzēja klubam pārvarēt Covid-19 izraisītās finansiālās problēmas.

Kā savā “Telegram” kanālā raksta pats funkcionārs, “tie bija sarežģīti 2,5 gadi, kuru laikā bija no jauna jāuzbūvē kluba struktūra, jāmaina tā reputācija un jāatgriež līdzjutēju interesi.” Tāpat viņš atklāja, ka “Pinguine” viņam uzdāvinājusi mūža biļeti uz VIP ložu.

Saveļjevs par “Pinguine” ģenerālmenedžeri kļuva 2020./2021. gada sezonas laikā. Jāatzīmē, ka pagājušajā sezonā Krēfeldes komanda, kurā karjeras lielāko daļu pavadīja kādreizējais Latvijas izlases kapteinis Herberts Vasiļjevs, pagājušajā sezonā finišēja pēdējā vietā un atstāja DEL čempionātu.

Vienā no intervijām Saveļjevs atklājis, ka bērnībā trenējās hokejā ar vairākiem tagadējiem izlases spēlētājiem, tajā skaitā Jāni Jaku.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/01/2023 12:30

11 NBA spēlētāji nobalsojuši par Porziņģa dalību Zvaigžņu spēlē

Šodien Nacionālā basketbola asociācija (NBA) publicēja gaidāmās Zvaigžņu spēles starta piecinieka spēlētājus, kā arī kopējos balsojuma rezultātus. Šis saraksts veidojās no līdzjutēju balsojuma (50%), līgas basketbolistu (25%), kā arī mediju…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām