Latvijas ĢM atstājis DEL pametušo klubu

02/12/2022 17:01
Nokopēts
Sergejs Saveļjevs

Latvijas hokeja funkcionārs Sergejs Saveļjevs atstājis ģenerālmenedžera amatu Vācijas pēc spēka otrās līgas (DEL2) klubā Krēfeldes “Pinguine”.

raksta portāls “rp-online.de”, tad klubā notikusi īpašnieku maiņa. Medija rakstā Saveļjevs tiek raksturots kā spēcīgs ģenerālmenedžeris, kurš palīdzēja klubam pārvarēt Covid-19 izraisītās finansiālās problēmas.

Kā savā “Telegram” kanālā raksta pats funkcionārs, “tie bija sarežģīti 2,5 gadi, kuru laikā bija no jauna jāuzbūvē kluba struktūra, jāmaina tā reputācija un jāatgriež līdzjutēju interesi.” Tāpat viņš atklāja, ka “Pinguine” viņam uzdāvinājusi mūža biļeti uz VIP ložu.

Saveļjevs par “Pinguine” ģenerālmenedžeri kļuva 2020./2021. gada sezonas laikā. Jāatzīmē, ka pagājušajā sezonā Krēfeldes komanda, kurā karjeras lielāko daļu pavadīja kādreizējais Latvijas izlases kapteinis Herberts Vasiļjevs, pagājušajā sezonā finišēja pēdējā vietā un atstāja DEL čempionātu.

Vienā no intervijām Saveļjevs atklājis, ka bērnībā trenējās hokejā ar vairākiem tagadējiem izlases spēlētājiem, tajā skaitā Jāni Jaku.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām