Latvijas Handbola federācija tiek pie jauna sacensību direktora

Eduards Žabko, sportazinas.com
Foto: LHF

Latvijas Handbola federācija (LHF) Sacensību direktora amatā apstiprinājusi Eduardu Žabko, kurš šos pienākumus pārņems no Renāra Līča. Oficiāli darbu jaunajā amatā Žabko sāks ar 29. jūliju.

“Pieteicos darbam LHF, jo esmu saistīts ar handbolu vairāk kā trīsdesmit gadus, sports manā ikdienā ieņem lielu lomu, un man nav vienaldzīga šī dinamiskā, atlētiskā un atraktīvā sporta veida liktenis Latvijā,” LHF mājaslapā citēts Žabko. “Stājoties sacensību direktora amatā, sagaidu produktīvu sadarbību un aktīvu dalību no Latvijas handbola klubu puses kvalitatīva un saistoša čempionāta sarīkošanai.”

“Šobrīd Latvijā ir reģioni, kur pazīst, mīl un seko līdz handbolam, taču es būtu ļoti priecīgs, ja tā atpazīstamība un līdz ar to interese par šo sporta veidu būtu plašāka – tā būtu viena lieta, ko vēlētos panākt ar savu darbu. Papildus lielu akcentu gribu likt uz savlaicīgu un paplašinātu sabiedrības informēšanu par handbola aktualitātēm, norisi un panākumiem, ietverot intervijas ar spēlētājiem un klubu pārstāvjiem caur masu medijiem un sociālo vidi,” turpināja jaunais sacensību direktors.

“Lielu akcentu gribētu likt uz konstruktīvu jautājumu risināšanu un lēmumu pieņemšanu ar handbola klubu pārstāvjiem, kas veicinātu handbola attīstību un popularitāti Latvijā. Eiropā šis sporta veids ir lielā cieņā. Latvijā tas ir pateicoties entuziasmam un mīlestībai pret to, ko pierāda kvalificēšanās Eiropas čempionāta finālturnīram, tāpēc liels paldies visiem, kas ar darbu, līdzjušanu vai labiem nodomiem atbalsta handbolu! Man ir lūgums visiem handbola draugiem – atbalstīsim viens otru kopīga mērķa sasniegšanai, kas ir pilnveidot un attīstīt handbola zīmolu Latvijā,” pauda Žabko.

“Nākamo sezonu sagaidu intriģējošāku, jo Latvijā atgriežas daži handbola izlases spēlētāji, kā arī Latvijas čempionātu papildinās vairāki leģionāri, tādējādi paaugstinot handbola kvalitāti un sagādājot papildus motivāciju jaunajiem spēlētājiem. Domāju, ka augstas meistarības spēlētāju atgriešanās un piesaiste Latvijas čempionātam palielinās papildus skatītājus tribīnēs, jo meistarība un pieredze nenoliedzami uzrunās baudīt šo lielisko sporta veidu arī klātienē,” noslēdza Žabko.

“Sacensību direktora amatā nostrādāju piecus gadus, kuru laikā šis produkts (Latvijas čempionāts) ir veidojies atbilstoši laikam un komandu/klubu materiālajām un cilvēciskajām resursu iespējām,” pauda kādreizējais sacensību direktors Līcis. “Vīriešu virslīgai ir piesaistīts ģenerālsponsors, kurš četrus gadus nav mainījies, bet iepriekš pagarinājām šo līgumu vēl uz diviem gadiem. Latvijas čempionātiem ir izveidota izspēles sistēma, kura ir efektīva un netiek bieži mainīta.”

“Jāatzīmē arī tas, ka gados jaunie spēlētāji no Latvijas čempionāta regulāri iegūst iespējas pārcelties uz citām ārzemju līgām,” turpināja Līcis. “Vīriešu virslīgas interaktīvais un vizuālais tēls ir ticis pilnveidots (spēles sekretariāts, tiesneši, ģenerālsponsoru reklāma, video/TV tiešraides, teksta tiešraides, jauna mājaslapa, apbalvošanas atribūtika. Tāpat ir palielināta produkta atpazīstamība sociālajos tīklos. Lai attīstība neapstātos ir jāliek lielāks akcents uz katras komandas/kluba spēcīgākām un profesionālākām mārketinga aktivitātēm.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par