Latvijas Handbola federācijas ģenerālsekretāre turpmāk būs Bīriņa

29/09/2021 14:11

Latvijas Handbola federācijas (LHF) ģenerālsekretāre turpmāk būs Līga Bīriņa, informē LHF.

Federācijas padome pieņēmusi lēmumu par LHF valdes sastāvu, tajā vienbalsīgi ieceļot Bīriņu, kura, turpmāk pildīs arī LHF ģenerālsekretāres pienākumus, kā arī Edmundu Bogdanovu un Zigmāru Sondoru. LHF Padome par LHF viceprezidentu apstiprinājusi Ronaldu Pambakeru.

Padomē bez jaunievēlētās prezidentes Ivitas Asares būs arī Pambakers, Anita Puncule, Linda Karloviča, Raitis Puriņš, Edgars Korzāns un Zigmunds Mickus.  Bīriņa kopš maija aktīvi darbojas federācijā, pildot izpilddirektores amata pienākumus. Ģenerālsekretāra amatā viņa nomaina Normundu Blomi.

“Šobrīd, sadarbojoties ar sporta skolām, klubiem un handbola darbiniekiem esam iezīmējuši galvenos darbības virzienus, kuros būtiski ir jāveic uzlabojumi. Kā vienu no prioritātēm izvirzām bērnu un jauniešu handbola attīstību reģionos un Rīgā, kas cieši sasaistīts ar treneru izglītību un handbola metodiskā materiāla izstrādi,” par saviem pirmajiem darbiem stāsta Bīriņa.

Tāpat LHF uzrunājusi Norvēģijā dzīvojošo latvieti Valēriju Putānu metodiskā materiāla izstrādei un jau oktobrī aizvadīs semināru.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā LHF prezidentes amatā tika ievēlēta Asare, kur amatā nomainījusi Mārtiņu Bičevski.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
28/11/2021 21:20

“Wizards” galvenais treneris par Bertāna snieguma krīzi: Kādā brīdī viņš atvērsies

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds atzinis, ka viņš neuztraucas par latviešu spēlētāja Dāvja Bertāna šīs sezonas vājo sniegumu, sakot, ka kādā brīdī viņš atvērsies…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…