Latvijas Handbola federācijas prezidenta amatā ievēl Asari

24/09/2021 15:46

Ivita Asare ceturtdien Latvijas Handbola federācijas (LHF) biedru sapulcē tika ievēlēta par organizācijas prezidenti, amatā nomainot Mārtiņu Bičevski, informē LHF.

Par prezidenta kandidātiem tika izvirzīti divi handbola aprindās zināmi cilvēki – Ronalds Pambakers un Asare. Pēc abu kandidātu uzstāšanās Pambakers atsauca savu kandidatūru, kas nozīmēja, ka biedru balsojums notiks tikai par Asares kandidatūru.

No 24 klātesošajiem balsstiesīgajiem biedriem par Asari balsoja 23, bet atturējās viena persona, kas nozīmēja, ka nākamos četrus gadus LHF prezidente būs Asare. Tāpat Asare izvirzīja savus kandidātus LHF Padomei, kuri tika ievēlēti ar 23 balsīm “par” un vienu “pret”. LHF Padomes sastāvā bez Asares būs arī Anita Puncule, Linda Karloviča, Raitis Puriņš, Edgars Korzāns, Zigmunds Mickus un Pambakers.

Pēc ievēlēšanas amatā Asare pauda prieku un gandarījumu, tajā pat laikā lūdzot biedriem mazliet laika, lai varētu apgūt jaunos pienākumus. “Vēlos būt klātesošs prezidents, nevis dīvānā sēdētājs, kurš visu zina labāk par citiem. Tāpat aicinu visus LHF biedrus un jebkuru handbolam tuvu cilvēku ar idejām un ieteikumiem vērsties pie federācijas, iesaistīties dialogos un iet uz kompromisiem,” teica Asare.

Asare ir ar bagātīgu darba pieredzi banku sektorā. Viņa ir ilggadējā Stopiņu NHK komandas spēlētāja, daudzkārtēja Latvijas handbola čempione, vairākkārt atzīta par sieviešu handbola meistarsacīkšu vērtīgāko spēlētāju.  Bičevskis LHF prezidenta amatā pavadīja divus termiņus jeb astoņus gadus.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
28/11/2021 21:20

“Wizards” galvenais treneris par Bertāna snieguma krīzi: Kādā brīdī viņš atvērsies

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds atzinis, ka viņš neuztraucas par latviešu spēlētāja Dāvja Bertāna šīs sezonas vājo sniegumu, sakot, ka kādā brīdī viņš atvērsies…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…