Latvijas Hokeja federācija ārkārtas kongresā pārvēlēs valdi

20/01/2016 19:08
Nokopēts

Rīga, 20.janv., LETA. Latvijas Hokeja federācija (LHF) sasaukusi ārkārtas kongresu, lai februārī pārvēlētu organizācijas valdi, kurā šobrīd trūkst kvoruma.

Trešdien notikušajā LHF valdes sēdē piedalījās tikai četri no septiņiem locekļiem. Uz sēdi bija ieradušies LHF prezidents Kirovs Lipmans, kā arī valdes locekļi Guntis Ulmanis, Māris Martinsons un Andris Deniņš. Klāt nebija līdzšinējā LHF viceprezidenta Helmuta Baldera, Uģa Magoņa un Valentīna Bļugera.

Iepriekš Balderis medijiem atklāja, ka nolēmis atteikties no valdes locekļa pienākumu pildīšanas, jo nav apmierināts ar federācijas pieņemtajiem lēmumiem. Savukārt pret bijušo “Latvijas Dzelzceļa” valdes priekšsēdētāju Magoni ir sākta izmeklēšana aizdomās par viņa saistību ar kukuļņemšanu.

Ārkārtas kongresā, kas norisināsies 12.februārī, tiks pārvēlēta visa valde, aģentūrai LETA paskaidroja federācijas preses sekretārs Māris Gorbunovs. Vēlēšanas tiks aizvadītas, jo valdes darbs kvoruma trūkuma dēļ ir apgrūtināts. Lai gan federācijā šobrīd ir arī trīs LHF valdes locekļu kandidāti – Pauls Dzindulis, Mihails Komeņeckis un Inese Andiņa -, trešdien nolemts, ka valde tomēr tiks pilnībā pārvēlēta.

LHF prezidents kopš 1998.gada ir Lipmans, kura pašreizējais pilnvaru termiņš beigsies 2018.gada 12.septembrī.

Kā ziņots, trešdien LHF valde vēl neapstiprināja Latvijas valstsvienības galveno treneri, jo gaida atbildi no kāda ārzemju speciālista, kura vārds pagaidām netiek izpausts.

Tāpat valde uzklausīja Latvijas U-20 izlases ģenerālmenedžeri Juri Štālu par komandas startu pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupā, kurā Leonīda Beresņeva vadītā komanda izcīnīja uzvaru un nodrošināja sev ceļazīmi uz elites divīziju. Štāls norādīja, ka U-20 izlasei izvirzītais uzdevums ticis izpildīts, jo treneru štābs izveidojis kolektīvu ar komandas garu. “Vairākiem šīs izlases dalībniekiem ir potenciāls tuvākajā nākotnē papildināt Latvijas hokeja valstsvienību un Rīgas “Dinamo” sastāvu”, sacīja Štāls.

Kā zināms, Latvijas U-20 izlase decembrī Vīnē notikušajā turnīrā izcīnīja piecas uzvaras piecās spēlēs un pēc trīs gadu pārtraukuma atkal būs starp planētas labākajām junioru izlasēm.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām