Latvijas hokeja izlases ārsts: Zīle ir tērauda džeks! Tur citu vārdu vienkārši nav

06/07/2023 11:11
Nokopēts
Kristaps Zīle

Latvijas hokeja izlases ārsts Agnis Otvars sarunā ar mediju TVNET atklājis detaļas no brīža šī gada pasaules čempionātā, kad valstsvienības aizsargam Kristapam Zīlem ripa spēcīgi trāpīja pa seju, bet jau pēc dažām minūtēm viņš spēli turpināja.

Zīlem apakšgrupas noslēdzošajā un izšķirošajā spēlē pret Šveices hokejistiem ripa neveiksmīgi trāpīja pa seju, kad aizsargs kārtējo reizi bloķēja pretinieku metienu. Tāpat duelī pret Slovēniju uzbrukumā uz pretinieku līnijas viņš sadūrās ar Rūdolfu Balceru, kuram nevilšus sanāca sitiens ar plecu Zīlem pa galvu.

“Mūžam atcerēšos to gadījumu,” izteicās Otvars. “Zīle ir taisīts no kaut kāda super sakausējuma. Tas ir tērauda džeks! Tur citu vārdu vienkārši nav. Uzreiz gribu pateikt, ka pēc tā gadījuma, kad viņš dabūja ar ripu pa seju, tad internetā rakstīja, ka līdzko tika konstatēts, ka nav lūzuma, tad Kristaps teica – dodiet man masku un iešu laukumā. Īstenībā viss bija savādāk.”

“Tajā brīdī viņam bija vienalga. Es viņam teicu, ka, visticamāk, tur ir lūzums. Viņš nopurināja sāpes, pajautāja ķiveri ar režģi, apēda tableti un gāja uz priekšu. Nevarēju neko aizliegt,” atklāja ārsts. “Beigu beigās paveicās un lūzuma nebija, bet moments bija ļoti nervus kutinošs. Viņš arī vienā momentā saskrējās ar Balceru un tur teikšu atklāti, ka mazliet paveicās.”

Zīle: Nedaudz galva sāp, bet tā viss kārtībā – varēja būt daudz bēdīgāk

 

TOP notikumi
1
X
2
3.1
3.4
2.15
5
4.4
1.55
19.07
4
3.75
1.65
1.49
4.6
5.5
1.19
7.5
11.5
1.3
-
3
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām