Latvijas hokeja virslīgas čempionātā startēs jauna komanda ar nosaukumu “Rīga”

29/06/2015 09:08

Rīga, 29.jūn., LETA. Latvijas virslīgas čempionāta nākamajā sezonā startēs jauna komanda – hokeja skola “Rīga”, kuru vadīs galvenais treneris Leonīds Beresņevs, aģentūru LETA informēja vienības pārstāvji.

Klubs aicina 1997.un 1998.gadā dzimušos hokejistus uz pirmssezonas atlases nometni, kas no 6. līdz 15.jūlijam notiks Brocēnos.

Jauno komandu kopā ar Beresņevu vadīs treneris Andrejs Ignatovičs. Jaunā komanda galvenokārt tiek veidota uz 1998.gadā dzimušo “HS Rīga 98” audzēkņu bāzes. Komanda iepriekšējās divas sezonas galvenā trenera Gunāra Krastiņa un trenera Jura Ozola vadībā sasniegusi augstus rezultātus jaunatnes čempionātos – 2013./14.gada sezonā Latvijas jaunatnes un bērnu meistarsacīkstēs hokejā (LJBMH) U-18 vecuma grupā tika izcīnīts čempionu tituls, savukārt Sanktpēterburgas atklātajā čempionātā iegūta septītā vieta. Pagājušajā sezonā komanda startēja Latvijas čempionāta pirmajā līgā, regulārajā sezonā izcīnot pirmo vietu, taču izslēgšanas mačos finālmačā kapitulēja liepājnieku dublieriem. Tāpat solis uz priekšu tika sperts arī Sanktpēterburgas atklātajā čempionātā – izcīnīta ceturtā vieta.

“Komandas galvenais uzdevums ir saglabāt treneru ieguldīto darbu un laiku šajos jauniešos, kā arī turpināt attīstīt jauno hokejistu profesionālo izaugsmi. Hokeja skolai “Rīga” ļoti pietrūkst stabilas sportiskās izaugsmes piramīdas virsotnes komandas. Praktiski visās Latvijas hokeja sporta skolās – Liepājai, Jelgavai, Pārdaugavai – ir savas virslīgas komandas. Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda “Rīga” ir ar labākajiem junioriem, bet tajā ik gadu iekļūst tikai maksimāli pieci jaunie hokejisti. Jauniešiem 17 gadu vecumā ir jātrenējas, jāspēlē un vienlaikus arī jāturpina mācīties. Ir ļoti reti izņēmumi, kad jaunie sportisti, esot prom no vecākiem un stingras treneru rokas, turpina progresēt un strādāt ar maksimālu koncentrēšanos un disciplīnu,” paudis hokeja skolas “Rīga” direktors Kārlis Vents. “Šai idejai mums ir izdevies piesaistīt līdzīgi domājošus hokeja speciālistus Beresņevu un Ignatoviču. Šo divu treneru vadībā puiši varēs aizvadīt sezonu augsta līmeņa treniņu procesā, pierādīt savu varējumu Latvijas virslīgas čempionātā, bet, kas ir pats galvenais, – viņi turpinās sākto darbu, lai katrs sasniegtu sevis izvirzītos hokejista mērķus.”

Tikmēr Beresņevs pēc pirmajiem treniņiem, kas tika aizvadīti no 18. līdz 22.maijam, pauda apmierinājumu ar redzēto.

“Ir ļoti daudz jauno spēlētāju, kuri ir atstājuši patīkamu iespaidu. Tas noteikti ir pieredzējušā trenera Gunāra Krastiņa profesionālais darbs un attieksmes rezultāts. Mūsu nākamais solis ir komplektēt komandas sastāvu un pilnvērtīgi sagatavoties pirmssezonas nometnē Brocēnos. Jauniešiem ir dota iespēja palikt un spēlēt hokeju Latvijā un aizvadīt kvalitatīvu sezonu, no kuras katrs spēlētājs, cītīgi strādājot, varēs augt un sevi pilnveidot visaugstākajā līmenī,” izteicies Beresņevs.

Papildu informācija un pieteikšanās pirmssezonas atlases treniņnometnei turpināsies līdz 3.jūlijam, zvanot pa tālruni 29338790 vai 29251709.

Iepriekšējā sezonā Latvijas čempionātā startēja septiņas komandas, bet par valsts čempioni kļuva “Mogo” vienība.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Miks Indrašis
29/06/2022 18:12

Indrašis bez sirdsapziņas pārmetumiem savu karjeru turpinās Krievijas komandā

Latviešu hokejists Miks Indrašis savu karjeru turpinās Krievijas komandā Maskavas “Spartak”, paziņojusi vienība. Līgums ar latvieti ticis noslēgts uz vienu sezonu. ⚡️ Хоккейный клуб «Спартак» Москва заключил контракт на один…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām