Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā varētu spēlēt arī komandas no Ukrainas

26/05/2022 18:02
Nokopēts
Latvijas - Igaunijas basketbola līga

Nākamajā sezonā Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā (LIBL) varētu spēlēt arī komandas no Ukrainas, Latvijas Basketbola savienības (LBS) raidierakstā “Basketstudija 2+1” atklāja Latvijas Basketbola līgu direktors Kristaps Janičenoks.

Ukrainas komandas bāzētos ne tikai Rīgā, bet arī kādā citā pilsētā. “Ir liela interese no spēcīgiem Ukrainas klubiem, un notiek aktīvs darbs pie tā. Esam vienojušies arī ar igauņiem, ka ukraiņu klubi vai klubs nākamajā sezonā spēlēs Latvijā. Tas iedotu vilkmi, citu prestižu un arī citu līmeni,” teica Janičenoks.

Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā neturpinājās nacionālais čempionāts basketbolā. Ukrainas vīriešu basketbola izlases un Kijivas kluba “Kyiv” galvenais treneris ir Latvijas speciālists Ainars Bagatskis, ar kura ģimenes lielu palīdzību Latvijā nonākuši daudzi bēgļi no Ukrainas, tajā skaitā jaunie basketbolisti.

Jau ziņots, ka Bagatska vadītā Ukrainas izlase Pasaules kausa kvalifikācijas vasaras loga spēles šovasar aizvadīs Rīgā. Ukrainas valstsvienība “Arēnā Rīga” spēlēs ar Gruzijas izlasi (1.jūlijā) un Spānijas izlasi (7.jūlijā). Visi ieņēmumi no biļešu pārdošanas tiks izmantoti, lai nodrošinātu Ukrainas komandu līdzdalību Eiropas čempionātos. Biļetes var iegādāties tīmekļa vietnē “bezrindas.lv”.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām