Latvijas – Igaunijas līga: “Jēkabpils” pirmās uzvaras meklējumos viesosies Ogrē

17/10/2018 09:58

“OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgā šovakar tiks aizvadīti trīs mači, vienā no tiem divu Latvijas klubu duelī “Ogre” savā laukumā centīsies pagarināt “Jēkabpils/SMScredit.lv” zaudējumu sēriju.

Spēles tiešraidi no Ogres 1. vidusskolas zāles būs iespējams vērot televīzijas kanālā “Best4Sport TV” (plkst. 19:30).

“Ogre” (bilance 2-2) abus zaudējumus piedzīvojusi pret favorītiem “Kalev/Cramo” (78:93) un “Ventspils” (92:94), bet uzvaras izcīnītas pret “Parnu Sadam” (99:74) un “Valga/Valka” (81:65). Produktīvi darbojas pieredzējušie centra spēlētāji Jānis Pozņaks (vidēji spēlē 11 punkti) un Kaspars Bērziņš (10,8 un 6,3 atl.). Komandas līderos pierakstījušies Rihards Zēbergs (12,8) un jaunpienācējs Edgars Lasenbergs (13,5 punkti un 4,3 piespēles).

Savukārt atjaunotā Jēkabpils komanda (0-3) solīdi izskatījās savā laukumā pret “Rapla” (69:79) un trīs ceturtdaļas cienīgi cīnījās Liepājā (58:61 – 31. minūtē). Tomēr, lai līmenī turētos visas 40 minūtes, līdz šim pietrūcis spēka, pieredzes un resursu (pilnā sastāvā vēl nav spēlēts ne reizi). Līdera lomu uzņēmušies pieredzējušais centra spēlētājs Jurijs Aleksejevs (vidēji spēlē 14+12,3 atl.) un jaunais Rainers Hermanovskis (12), Liepājā cerīgi debitēja kādreizējais jaunatnes izlašu līderis Verners Kohs (16).

Vēl šovakar savstarpējus dueļus aizvadīs četri Igaunijas klubi. Valsts čempione un apvienotās līgas līdere Tallinas “Kalev”/”Cramo” uzņems “TalTech”, savukārt pie Pērnavas “Sadam” ciemosies Tartu “Ulikool”.

Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas kopvērtējumā ar četriem panākumiem četros mačos līdere ir “Kalev”/”Cramo”, tālāk seko “Ventspils” (4-1), “Rīgas VEF” un Tallinas TLU/”Kalev” (abām pa 3-1).