Latvijas izlases futbolists palīdz “DAC 1904” iekļūst UEFA Konferences līgā

27/05/2022 23:20
Andrejs Cigaņiks

Latvijas futbola izlases pussargs Andrejs Cigaņiks piektdien palīdzēja Dunajska Stredas “DAC 1904” komandai uzvarēt Slovākijas čempionāta pārspēlē un iekļūt UEFA Eiropas Konferences līgā.

“DAC 1904” savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0) pārspēja “Trenčīn” vienību. Spēles 26.minūtē laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Dominiks Kružliaks. Viesu komandai izdevās panākt neizšķirtu 72.minūtē, kad precīzs bija Filips Azango, taču uzvaru nesošos vārtus piecas minūtes līdz pamatlaika beigām guva Nikola Krstovičs.Latvijas futbolists laukumā bija visas 90 minūtes.

Dunajska Stredas komanda pamatturnīrā un pēc tam otrā posma pirmajā grupā bija ceturtajā vietā, tādējādi tai jāpiedalās izslēgšanas turnīrā par vietu Konferences līgas kvalifikācijā. “Trenčīn” pirmajā posmā bija astotā, bet otrajā posmā bija labākā komanda otrā sešinieka grupā.