Latvijas izlases galvenais treneris atgriezies dzimtenē

Bobs Hārtlijs, sportazinas.com
Bobs Hārtlijs | Foto: hawk.ru

Latvijas hokeja izlases un Omskas “Avangard” galvenais treneris atgriezies Kanādā un šobrīd atrodas pašizolācijā.

Hārtlija trenētā “Avangard” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas turnīra jeb Gagarina kausa izcīņas pirmajā kārtā ar 2-4 piekāpās Ufas “Salavat Julajev”. Pagājušajā nedēļā KHL sezona tika pilnībā pārtraukta, bet pirms tam tika atcelts maijā paredzētais pasaules čempionāts.

Līdz ar to Hārtlijam vairs nebija pienākumu šaipus okeānam un viņš atgriezās Ziemeļamerikā.

“Joprojām atrodamies karantīnā, jo ielidojām no Maskavas. Draugi mums nopērk ēdienu un atstāj to pie durvīm,” intervijā “Avangard” stāsta Hārtlijs, kurš Kanādā atgriezās kopā ar sievu.

Tikmēr Jaroslavļas “Lokomotiv” komandu šajā sezonā trenējušais Maikls Pelīno un viņa dzīvesbiedre Kimberlija saslimuši ar koronavīrusu.

“Maikls ar ģimeni atrodas mājās Kanādā, kur saņēmis nepieciešamo medicīnisko palīdzību. Ar Pelīno sazinājies arī komandas ārsts,” teikts “Lokomotiv” paziņojumā.

Vēl pirms pāris nedēļām tika pieļauts, ka KHL čempionu varētu noskaidrot grupu turnīrā, kurā piedalītos sešas atlikušās komandas, taču trešdien līga nolēma pilnībā pārtraukt 2019./2020.gada sezonu. KHL bija scenāriji sezonu pabeigt 30.aprīlī vai turpināt to līdz vasarai, taču to realizācija bija maz ticama.

Vienā no nākamajām KHL direktoru sanāksmēm tiks lemts par vietu sadalījumu 2019./2020.gada sezonā. Gagarina kausa izcīņā vienlaikus tiek noskaidroti arī Krievijas čempioni hokejā.

Pilna intervija angļu valodā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par