Latvijas izlases ĢM par OS kvalifikāciju: Visi latvieši, kuri spēlē NHL, gaida šo turnīru

11/06/2024 13:46
Nokopēts
Artūrs Šilovs

Latvijas hokeja izlases ģenerālmenedžeris Rūdolfs Kalvītis sarunā ar portālu “Hokejazinas.com” atklājis, ka olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā valstsvienības sastāvā, visdrīzāk, tiks iesaistīti visi Nacionālā hokeja līgā (NHL) spēlējošie latvieši.

Jāatgādina, ka Latvijas hokejisti olimpiskajā kvalifikācijā no 29. augusta līdz 1. septembrim Rīgā spēlēs pret Franciju, Slovēniju un Ukrainu, grupas uzvarētājiem garantējot ceļazīmi 2026. gadā uz Milānu. Ņemot vērā, ka turnīrs norisināsies pirms sezonas sākuma, valstsvienībai potenciāli palīdzēt varēs hokejisti, kuri ikdienā spēlē NHL.

Šosezon pasaules spēcīgākajā līgā spēlēja vārtsargi Elvis Merzļikins un Artūrs Šilovs, aizsargs Uvis Balinskis, kā arī uzbrucēji Teodors Bļugers un Zemgus Girgensons. No šiem spēlētājiem līgums uz nākamo sezonu pašlaik ir tikai Merzļikinam un Balinskim, kamēr Bļugers un Girgensons var kļūt par neierobežoti brīvajiem aģentiem, bet Šilovs – par ierobežoti brīvo aģentu.

“Ar mūsu NHL spēlētājiem viss ir kārtībā, taču vairākiem nav līgumu uz nākamo sezonu, līdz ar to mēs vēl nezinām, uz kuriem klubiem sūtīt izsaukumus. Esmu runājis ar visiem latviešu hokejistiem, kuri spēlē NHL, un visi gaida šo turnīru. Mēs plānojam visus piesaistīt,” atklāja Latvijas izlases ĢM.

Jau vēstīts, ka šonedēļ arī tika sākta biļešu tirdzniecība uz kvalifikācijas turnīru. “Spēļu grafiks ir apstiprināts, un viss norit pēc plāna. Ar nepacietību gaidām šo turnīru un gatavosimies ļoti nopietni,” izteicās Kalvītis.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.51
3.61
1.68
5.01
3.71
1.71
2.22
3.13
3.53
1.16
7
11
1.31
5.25
9.75
1.35
-
3.22
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām