Latvijas izlases treneri pirms spēles pret Zviedriju veic izmaiņas virknējumos

17/05/2024 14:14
Nokopēts
Latvijas hokeja izlase

Latvijas hokeja izlases treneri veikuši izmaiņas uzbrucēju virknējumos un vairākuma brigādēs, vēsta žurnālists Ulvis Brože.

Jau rīt pasaules čempionātā Latvijas valstsvienība plkst. 13:20 pēc Latvijas laika spēkosies pret Zviedrijas hokejistiem. Šobrīd B apakšgrupā Zviedrijai četrās cīņās ir 12 punkti, Slovākijai – astoņi, ASV un Latvijai – septiņi un Vācijai – seši punkti. Francija sakrājusi četrus, Kazahstāna – trīs punktus un Polija – vienu punktu.

Valstsvienības pirmajā maiņā līdzās Rodrigo Ābolam un Kasparam Daugaviņam tagad darbojas Rihards Bukarts, otro virknējumu veido Mārtiņš Dzierkals, Oskars Batņa un Roberts Bukarts. Tikmēr Renāram Krastenbergam atrasta vieta trešajā maiņā, kur viņš spēlēs kopā ar Miku Indraši un Danu Ločmeli, bet ceturtais virknējums palicis nemainīgs – Fēlikss Gavars vai Raivis Ansons kopā ar Haraldu Egli un Eduardu Tralmaku.

Savukārt pirmā vairākuma brigāde tagad izskatās šādi – Ābols, Rihards Bukarts, Batņa, Daugaviņš un Jaks, bet otrajā sastāvā darbojas Ločmelis, Roberts Bukarts, Indrašis, Dzierkals un Čukste.

Miļuns: Gluži kā vācieši restartējās pret mums, varbūt mēs tā varam zviedrus pārsteigt?

Hedmans izceļ Latvijas plusus un atzīst, ka Gudļevskim ir parādā vakariņas

TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
2.55
-
1.42
1.2
-
3.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām