Latvijas izlases uzbrucējs paraksta līgumu ar Itālijas līgas komandu

09/07/2021 18:34

Latvijas izlases diagonālais uzbrucējs Kristers Dardzāns vienojies par viena gada līgumu ar Itālijas elites vienību no Perudžas “Sir Safety Conad”, piektdien vēsta klubs. 2001.gadā dzimušais latvietis pievienosies Itālijas vicečempioniem tās jaunā galvenā trenera Nikolas Grbiča vadībā pēc dalības Latvijas izlasē.

Klubs uzsver, ka ar Dardzāna ierašanos tiek cerēts uz spēles atsvaidzināšanu un entuziasmu. “Dardzāns ir diagonālais spēlētājs, kuram vēl nav divdesmit gadu un kurš pēdējā sezonā ir ļoti progresējis. Tas pilnībā atbilst Grbiča prasībām komandas komplektēšanā,” saka vienības sporta direktors Stefano Rečine.

Rečine gan uzreiz atzīmē, ka spēlētājam vēl tāls ceļš ejams, lai kļūtu par meistarīgu volejbolistu, jāaug tehniskā ziņā un jākrāj pieredze, tomēr ir pārliecināts, ka jau šajā sezonā varēs palīdzēt vienam no spēcīgākajiem Eiropas klubiem. Tāpēc klubam ir augsti mērķi arī šajā sezonā. “Domāju, ka varu teikt, ka tas ir sastāvs, kurš var un kam jātiecas uz nozīmīgiem mērķiem. Visi spēlētāji būs būtiski sezonā, kas būs ļoti smaga,” piebilst Rečine.

Līdz ar latvieša piesaistīšanu “Sir Safety Conad” nākamās sezonas sastāva komplektēšana ir pabeigta.

Volejbolists Jēkabpils “Lūšu” sastāvā iepriekšējā sezonā izcīnīja trešo vietu Baltijas līgā un uzvarēja Latvijas čempionātā. Perudžas klubs vēsta, ka Dardzānā redz perspektīvu. Viņš ir ar labu fizisko sagatavotību un lēcienu, kuram sezona Itālijā būs pirmā ārpus Latvijas.

Perudžas klubs 2017.gadā bija otrais Čempionu līgā, sezonu vēlāk ieņemot trešo vietu. Itālijas čempionātā Perudžas vienība uzvarēja 2018.gadā, vēl četrreiz kopš 2014.gada izcīnot sudraba medaļas. 2018. un 2019.gadā klubs izcīnīja Itālijas kausu, 2017., 2019. un 2020.gadā iegūstot arī Itālijas Superkausu

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…