Latvijas izlases vārtsargs, iespējams, guvis smadzeņu satricinājumu 

Ivars Punnenovs, sportazinas.com
Ivars Punnenovs | Foto: SCL Tigers

Šveices hokeja kluba LangnavasTigers” un Latvijas hokeja izlases vārtsargs Ivars Punnenovs, iespējams, iedzīvojies smadzeņu satricinājumā, ziņo Šveices medijs “Blick“. 

Vakar, 22. februārī “Tigers” ar 0:1 piekāpās “Fribourg-Gotteron” vienībai. Latviešu vārtsargs nebija komandas pieteikumā. Iepriekšējā dienā viņš stājās komandas vārtos mačā pret “Davos” (2:5), līdz ar ko viņa nespēlēšana varētu būt saistīta ar treneru velmi iedot atpūtu pamatvārtsargam “back-to-back” situācijā. 

Taču “Blick” ziņo, ka patiesais iemesls ir saistīts ar veselības problēmām. “Ivars Punnenovs nespēlēja, ir aizdomas par smadzeņu satricinājumu,” rakstīts Šveices portālā. 

Šosezon 25 gadus vecais Punnenovs laukumā gājis 38 mačos, kuros viņš atvairījis 91,4% pretinieku metienu un vidēji ielaidis 2,51 vārtus. Ar 59 punktiem 47 spēlēs “Tigers” ieņem desmito vietu Šveicē. 

Punnenovs pārstāvējis Latviju divos pasaules čempionātos, taču aizvadījis tikai vienu spēli – 2017. gadā pret Krievijas izlasi (0:5). Nākamajā gadā viņš piedalījās pārbaudes mačos, bet uz pasaules čempionātu neaizbrauca. 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par