Latvijas junioru čempions Kaļveršs pievienosies “Astana” attīstības komandai

23/11/2021 14:21
Matīss Kaļveršs

Latvijas junioru čempions šosejas riteņbraukšanā grupas un individuālajā braucienā Matīss Kaļverššpievienojies pasaules tūres vienības “Astana” attīstības komandai. Matīsa komandas biedru vidū būs arī olimpiskā čempiona un komandas vadītāja Aleksandra Vinokurova dēli, ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

Kaļveršs, kurš šosejas riteņbraukšanai nopietnāk pievērsās jauniešu vecumā pēc daudzām sezonām BMX, šajā gadā priecēja ar izcīnītiem Latvijas čempionu tituliem gan grupas, gan arī individuālajā braucienā. Matīss Baltijas čempionāta grupas braucienā sīvi cīnījās ar vadošajiem igauņu braucējiem, izcīnot ceturto vietu.

Sezonas laikā salaspilietis arī pārstāvēja beļģu junioru komandu “Isorex”, tās sastāvā sekmīgi startējot virknē UCI līmeņa sacensībās. Jāizceļ 16. vieta “Johan Museeuw” klasikā. Šogad Matīss saskārās arī ar traumām, kas liedza parādīt labāko sniegumu kā pasaules, tā arī Eiropas čempionātos.

Par patīkamu pārsteigumu Latvijas riteņbraukšanas saimei, 2022. gada sezonā Kaļveršs pārstāvēs “Astana Qazaqstan” attīstības komandu. Šī vienība būs pasaules tūres vienības tuvākās rezerves. Komandai būs UCI kontinentālās vienības statuss, kas ļaus startēt daudzos UCI līmeņa sacensībās.

Komandas sastāvā iekļauti desmit sportisti. Komandas līdera godā varētu redzēt itāļu talantu Džanmarko Garofolī, kurš šogad izcīnīja ceturto vietu leģendārā “Tour de’l Avenir” posmā. Matīsa komandas biedru vidū būs arī lielās komandas vadītāja un Londonas Olimpiskā čempiona Aleksandra Vinokurova dēli – Aleksandrs un Nikolass.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas 3x3 basketbola kauss
07/08/2022 20:23

“Rīga” pārsteidzoši zaudē Latvijas 3×3 basketbola kausa finālā

“Rīgas” komanda ar diviem olimpiskajiem čempioniem sastāvā svētdien Ventspilī “OlyBet Sports Bar” Latvijas 3×3 basketbola kausa finālā negaidīti ar 17:21 zaudēja “Priecīgus!” vienībai, kas līdz ar to izcīnīja ceļazīmi uz…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām