Latvijas kadetes izgāž otro un ceturto ceturksni, piekāpjoties Turcijai (VIDEO)

21/08/2018 16:37

Neveiksmi Eiropas čempionāta U16 basketbolā astotdaļfinālā, kas notiek Lietuvas pilsētā Kauņā, piedzīvojusi Latvijas meiteņu izlase, kas ar rezultātu 59:74 atzina Turcijas vienaudžu pārākumu.

Spēles sākumā pirmos trīs punktus guva turcietes, tomēr turpinājumā cīņā veiksmīgāk iegāja mūsu izlase, kas ievadošā ceturkšņa gaitā iekrāja pat sešu punktu pārsvaru (15:9). Ceturtdaļu Latvijai izdevās noslēgt ar +3 savā labā – 20:17.

Otrajā ceturtdaļā laukumā notika cīņa par iniciatīvas iegūšanu, ko puslaika beigās izdevās iegūt turcietēm. Turcija lielajā pārtraukumā devās ar sešu punktu pārsvaru – 39:33.

Pēc pārtraukuma Latvijas izlasei neizdevās lauzt spēles gaitu, kā arī realizēt metienus no vairākām labām pozīcijām. Turcijas izlase pakāpeniski palielināja savu pārsvaru, beigu beigās izcīnot uzvaru ar 74:59.

Latvijas izlases sastāvā ar 12 punktiem un četrām atlēkušajām bumbām izcēlās Juta Harčenko.

Mūsu valstsvienībai nāksies cīnīties ceturtdaļfinālā par 9. – 16. vietu, kur latvietes gaidīs Krievijas un Horvātijas dueļa zaudētāja.